Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, és...

6 hetes terhes vagyok, és elkezdtem maszatolni. Szombaton barnás volt, nem túl sok ami hétfőre kicsit halványodott. A doki azt mondja pihenjek. Szerintetek? Ez az első terhességem nagyon aggodom. Légyszi irjatok!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mostanában lett volna ciklusod, igaz két hét csúszással, de talán az is számít. A maszat még nem jelent semmit. Ne emelgess nehezet, ne végezz olyan megeröltető sportokat, futni, biciklizni, ugrálni tilos!!! Szerintem rendesen élhetsz, csak ne rohangálj, ne erőltesd meg magad, egyél sok sok vitamint, zöldséget és gyümölcsöt:D

24 hetes kismami

2010. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elős 3 hónap ilyen volt :) Szedtem Magne B6-ot és Rutascorbint, amennyit lehetett, pihentem. Az első válaszoló jól mondta: ne erőltesd meg magad és minden rendben lesz.


10 hós kislány anyukája :)

2010. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia.


Ne aggódj. ha baj lenne akkor nem gyengülne, hanem erősödne és véreznél erősen. (tapasztalat sajnos:( )

2010. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ugyan ebben a cipöben vagyok! most hála istennek elmúlt. nekem 3 nappal ezelött kelett volna mensinek lennie!én is hívtam a dokim azt mondta várjunk mert ugy sem látunk még semmit! én 4 hetes vagyok!ide én is írtam és engem meg beparáztattak hogy egyböl doki meg hogy magzatmegtartó gyógyszer meg ilyesmik!
2010. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az első 12 hétben barnáztam kisebb megszakításokkal. Most van egy gyönyörű 14 hónapos fiam, úgyhogy ne aggódj! :)
2010. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de amíg van szívműködés, nem kell aggódni. Nekem először nem volt szerencsém, picit barnáztam csak. Most itt alszik a kisfiam a másik szobában, vele nagyon sokat pihentem. Mg-t szedj! Én is a napokat számoltam, minden egyes nap megkönnyebbülés volt, hogy eltelt és nem történt baj.
2010. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!