Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hétfőre vagyok kiírva, ha...

Hétfőre vagyok kiírva, ha addig nem indul meg, befektet a doki, és max.1 hetet vár még, utána megindítja a szülést. Milyen vizsgálatokra számítsak? Azt tudom, hogy hétfőn lesz egy uh és egy terheléses NST.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 19:17
 1/5 anonim válasza:

Szerintem több vizsgálat nincs. Kapsz egy injekciót és elkezdődnek a szülési fájdalmak.

Légy ügyes!

Előre is gratulálok !!!!!!!!!!!

2010. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne már, tényleg?

csak titkon reméltem, hogy a terheléses NST-től megindul. Ezek szerint így van? De jó lenne! :))

2010. aug. 28. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is be kellett feküdnöm a kórházba, lusta volt a pici fiam :-) Rá két napra volt a terheléses NST, amitől nálam nem indult be a szülés. Nem csak nekem nem, a barátnőmnek sem. A terheléses hétfőn volt, és szerdán este úgy döntött a Drágám, hogy mindenféle segítség nélkül kibújik!
2010. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 túlhordáson, indított szülésen vagyok túl.


Minden nap volt reggel is és este is NST. Egyik nap volt OPT(terheléses NST), másik nap pedig magzatvíz vizsgálat, flowmetria, utrahang.


1 hetet vártak, nem indult be magától, majd tettek fel tablettát, na az beindította a babócát kifelé:)


Azért az nem úgy megy, hogy befekszel, vizsgálat majd injekció/infúzió, aztán rögtön szülsz is... Hacsaknem az UH-nak, vagy az OPTnek nem olyan az eredménye.

Nekem az OPTk nem indították be, semmit nem értek:)

2010. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Engem is befektettek, amikor nem jött időre a lányom. NST volt 2szer naponta, és naponta egyszer megvizsgáltak, hogy tágulok-e. Pár nap után zselét raktak fel. Első nap nem használt, de második nap újra próbálkoztak, és akkor megindult.

Szörnyű volt bent feküdni és várni. :( Állandóan lépcsőztünk, hátha megindul. Ma már tuti málnalevél teát innék, azt írják itt többen, hogy attól megindul.

2010. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!