Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen 5mm -es petezsákszer...

5 hetesen 5mm -es petezsákszerű képződmény? Ez normális, vagy valami gond lehet? Hétfőre rendelt vissza a doki.

Figyelt kérdés
Eddig a méhenkívüli miatt aggódtam, de azt mondta a doki ezt is csak akkor tudja 100% kizárni ha a petezsákban is lát valamit.
2010. febr. 25. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hetesen 4mm-es petezsákom volt,semmi más!

2 hét múlva kontrolon igazolódott a terhesség mikor már volt szívhang is.

Nyugi,ne stresszelj!

33 hetes kismama

2010. febr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem butaság de tuti a doki tudja, ha a petezsák jó helyen volt, akkor ha toovább fejlödik akkor a gyerek is jó helyen lesz.

én 6 hetesen voltam és nekem is még csak petezsák volt és mondta a doki, hogy és jó helyen is van de szívhang nincs még.

az érték 5 hetesre tökéletes de szerintem még jövö héten sem lesz szívhang, és még mindig petezsák lesz csak 10 mm-es.

szerintem nem lesz semmi baj.

2010. febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A petezsák és petezsákszerű képződmény között valami lényeges különbség? Kaptam uh képet egy ovális folt látható rajta.
2010. febr. 25. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális, még nagyon pici, én 8 hetesen mentem, akkor már látszódik, és már a pici szív is ver.
2010. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Az 5 hetesen nekem is szintén 4 mm-es petezsák látszott! Szintén 33 hetes km
2010. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez egy tökéletes 5 hetes uh kép!

Az a különbség a pzs-szerű képz. és a pzsák között, hogy utóbbi egy szabályos szélú, jól körülhatárolt dolog, míg az előbbi nem.

Nincs miért aggódnod, az én első babámra még a képeződményt sem írták, hanem csak felritkulást :)

2010. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2010. febr. 25. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!