Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől érezhetek 16 hetesen...

Mitől érezhetek 16 hetesen nyomást a hüvelyemben és a végbelemben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert terhes vagy :D
2012. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves Dóri, erre már a pozitív teszt után rájöttem :) értelmes és kielégítő választ szeretnék, nem pedig ilyet. érdekelne mitől érzem ezt. mivel egyértelmű, hogy terhes vagyok, s azért, de ezen belül miért..?! másokat kímélj meg az ilyen agytröszt hozzászólásoktól, kérlek :)
2012. ápr. 10. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Dóri vok és nem azért írom ezt le, merthogy a druszámat védjem, de valamilyen szinten, ha tömören is, de helyes választ adott. Az efféle fájdalmak, szúrkálások, a terhesség természetes velejárói. A hüvelyben a nyomás teljesen normális dolog, mert minden nől, igazodik. Vagy pl. épp úgy fekszik a baba, hogy itt-ott nyom. De ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, akkor megpróbálsz nem minden apró fájdalomra választ keresni, mert terhesség alatt végig sokféle előfordulhat, ami mind természetes és, ha mindig aggódsz, hogy mi az oka, akkor nagyon vacak 40 heted lesz! Ez csak szívbőljövő jótanács! Akkor kell csak foglalkozni a fájdalommal, ha elviselhetetlen erős görcs, vagy vérzel. Az itt-ott szúr, nyom az teljesen oké.
2012. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, ez így teljesen rendben volt! csak tudod elég lekezelően hangzik a "talán mert terhes vagy" egy cinikus :D-vel a végén, mert ezzel egy ideje már tisztában vagyok. csupán nem kellemes érzés, mikor úgy érzem, mintha lüktetne a fenekem és puszta kíváncsiságból érdekelt, hogy ez miért lehet. nem gondoltam volna, hogy ilyen kis idős babásan már hasonlóakat fogok érezni odalent. és látod, lehet így is válaszolni, ahogy Te is tetted, normálisan elmagyarázni egy tudatlan kismamának, hogy ez természetes. ha meg annyira hülye kérdés, akkor eleve válaszolnia sem kellett volna rá. ennyi a véleményem, Neked köszönöm a választ!
2012. ápr. 10. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!