Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem, hogy a hüvelyembe...

Miért érzem, hogy a hüvelyemben rúgdal a baba? Ez baj? 26. hkm

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem igazán szoktam sokáig ülni, mert álló munkát végzek és itthon is izgek-mozgok vagy fekszem. Tegnap előadáson voltam és kb. 3 órát ültem, közben édeset ettem. Erre a babám úgy elkezdett rúgdalni mint még soha és szó szerint a hüvelyemben éreztem a rúgást. Már kezdtem megijedni, hogy kinyíltam vagy ilyesmi, amikor fordult egy kicsit és hátrafele rúgott. Akkor meg a bal fenékizmomban érzetem a rúgást. Na, ekkor egy kicsit megnyugodtam, de ma újra érzem a hüvelyemben. Ez normális? Ideget rúgdalhat? Mitől van ez? Kicsit aggódom....
2011. dec. 20. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom a 26.héttől faros volt és végig a hüvelyemet és a végbelemet rugdalta...hát a végén már nagyon utáltam terhes lenni:))))
2011. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok és nekem is hetek óta egész lent rug. Ez normális, viszont azt jelenti, h faros a baba. Nekem néha keresztben van, olyankor oldalt érzem a rugasokat. De soha nem érzem mell alatt. Kislányom mindig fejfekvésű volt, és mindig fent éreztem, ilyenkor már mell alatt. Remélem ez a babaám is megfordul majd.
2011. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Megnyugodtam, akkor ez normális. És akkor azt jelenti, hogy faros..... Ok. Jó tudni. :) Remélem majd fordul egy kicsit, mert tényleg nem jó érzés....
2011. dec. 20. 14:29
 4/11 anonim ***** válasza:
14:26os vagyok: nekem pont olyan rossz ha keresztben van, akkor is, jobban feszül és fáj a hasam. Nagypn remélem hamarosan rájön, h fejjel lefele kell fordulni. : )
2011. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem is múltkor keresztben volt, két oldalt éreztem egyszerre a rúgást. Köszönöm a te válaszod is második. :)
2011. dec. 20. 14:35
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt kellemes a keresztben dolog, de ez a lent rúgdosás még rosszabb. Reméljük megfordulnak a babók! :) Boldog babavárást! :)
2011. dec. 20. 14:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én mikor 26 hetes voltam még nekem is lent rugott egészen a szeméremcsontnál éreztem. Most 28 hetes vagyok és annyira fent van már , hogy egészen a gyomorszájamat rugdossa. Hogy ezt hogy csinálta 2 hét alatt az rejtéj. Már csak ritkán rug ott lent!
2011. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem megfordult, vagyis most van fejjel lefele, ami jó. Remélem nekem is hamarosan megfordul. Én vagyok a 27 hetes.
2011. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok és fejvégű fekvésű a lányom, én is éreztem mostanában többször ,hogy a hüvelyem felé bökköd:) dokit meg is kérdeztem miért ott?:)) azt mondta olyankor csuklik és az a feje, plussz nyomja a húgyhólyagot.
2011. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem ma már jobb oldalt fent rúgdos.... :) Talán fordult? :) Meg is dícsértem a kisfiút, mert így sokkal jobb. :) Szóval ha fej végű, akkor a csuklást lehet érezni odalent. Egy fokkal jobb, mint a rúgdosás. :)
2011. dec. 21. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!