Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem, hogy a hüvelyembe...

Miért érzem, hogy a hüvelyemben rúgdal a baba? Ez baj? 26. hkm

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem igazán szoktam sokáig ülni, mert álló munkát végzek és itthon is izgek-mozgok vagy fekszem. Tegnap előadáson voltam és kb. 3 órát ültem, közben édeset ettem. Erre a babám úgy elkezdett rúgdalni mint még soha és szó szerint a hüvelyemben éreztem a rúgást. Már kezdtem megijedni, hogy kinyíltam vagy ilyesmi, amikor fordult egy kicsit és hátrafele rúgott. Akkor meg a bal fenékizmomban érzetem a rúgást. Na, ekkor egy kicsit megnyugodtam, de ma újra érzem a hüvelyemben. Ez normális? Ideget rúgdalhat? Mitől van ez? Kicsit aggódom....
2011. dec. 20. 14:07
1 2
 11/11 Barbara8282 válasza:
Én 31 hetes vagyok nekem is faros és lent van a hasam és ha kimegyek az utcára sétálok egyből sorozatosan rugdos éles nyilaló érzések egészen lenn.Nem kellemes remélem normális és persze be fordul minél hamarabb.
2015. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!