Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Időnként enyhe szúrás szerűt...

Időnként enyhe szúrás szerűt érzek a hüvelyemben. Ez amiatt volna, hogy a baba ereszkedik lefele?

Figyelt kérdés
34+6 vagyok, kb másfél hete érzem. Nem erős, nem görcsölök vagy ilyesmi, de időnként érzem ezt a kis szúrást vagy nyilalást vagy mit. Valahol mélyen, ezért a méhszájamra gondoltam, hogy ott. Azt tudom, hogy ekkortájt az ember érezhet nyomást, feszítést stb, ahogy a baba egyre lejjebb kerül, ez is az volna? Egyébként teljesen panaszmentes vagyok és voltam is végig.
2009. aug. 12. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ne haragudj, hogy nem tudok válszolni, én 29 hetes vagyok, ugyanezt érzem ma reggeltöl. Egy kicsit meg vagyok ilyedve, úgyhogy én is várok hátha tudja valaki.
2009. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom ilyenkor valami ideget nyom a kicsi, nekem is szokott néha ha úton vagyok. szerintem nem kell emiatt aggódni
2009. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 30. hét körül jelentkeztek a szúrások. Todtommal is a baba helyezkedik, furkodik a kis buksijával.

Üdv: 8 hetes kisfiúcska anyukája!

2009. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!