Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogyha eddig 7 kg-t...

Igaz az, hogyha eddig 7 kg-t híztam akkor 21 alatt meg sem állok? 23 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Riogatnak folyamatosan, de ennél többet nem nagyon tudok tenni.Vizesedik a lábam, néha persze nekem is van édesség rohamom, de nem erről szól az állapotosságom. Némi megnyugtatásra lenne szükségem.Sok kismama ilyenkor mégcsak 3-4 kg -nál tart.172 cm vagyok és alapból felesleggel kezdtem, 67-ről indultam. :o(

A baba nagyon szépen fejlődik 27 hetesnek felelnek meg a méretei, csakis ezért nem vagyok annyira elkeseredve.


2008. ápr. 16. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez változo,mindenkinél más.Az a lényeg,hogy a kicsid jol van és te is jol érezd magad.Édesség helyett egyél sok zöldséget,gyümölcsöt,magad készitett müzlit.A vizesedés ellen robalj meg terhestornázni-ha tudsz-,sétálni,minél többet felpockolt lábakkal pihenni és kerüld a sós ételeket.Ne aggodj,szülés után szép lassan lemegy.Bolldog babvárást!:-)
2008. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Most lehet én is megijjesztelek, de jobb ha tudod, mint sem. Nekem azt mondta a doki,(én is vizesedek, és 28 hetesen voltam 9-10kilo plusszal.), hogyha a diéta és a pihenés nem segít, irány a kórház. szerintem ne a kilok miatt aggódj, hanem a koraszűlés miatt. Mert a vizesedéstől úgytudom nagyobb erre is az esély.

Szerintem próbálj legalább a reggeliben és a vacsidban diétázni, már ez is sokat segít. Nekem is segített, minimálisan emelkedik a súlyom, de az természetes, szerintem. Próbáld ki. Roszkenyér, és kevés szénhidrát, sok gyümölcs, zöldésg, és atejtermékek telítenek, nekem az válik be leginkább, tej, túró, kefír, joghurt.

Sok sikert!

31 hetes kismama

2008. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alkatfuggo. En 24 hetes vagyok es 11 kilot hiztam, de magas vagyok es atletikus alkat, igy alig latszik rajtam, es jol is erzem magam. Nem vizesedik a labam sem egyelore, bar gyakran szoktam setalni. Ne aggodj a kilok miatt, inkabb gyozodj meg rola, hogy taplalo es ertelmes eteleket eszel, most ez a legfontosabb. A kilok biztos lemennek szules utan. Sok sikert
2008. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Épp ma olvastam, hogy a végéig a 15 kg teljesen rendben van. Mégpedig ezért:

Baba 3,5 kg (tegyük fel)

Mell 1 kg

Zsír- és fehérjetartalék 3 kg

Méhlepény 0,7 kg

Méh 0,9 kg

Magzatvíz 0,9 kg

Vértöbblet 1,8 kg

Megnövekedett testnedvek 1,8 kg

Összesen: 14,6 kg

2008. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

En vasarnap leszel 20 hetes,es mar legalabb 4 hete vizesedik a labam.A vizeletben es a verveteli eredmenyek teljesen jok,nekem is mondta a doki,h dietazzak,sok gyumolcs,zoldseg feher hus,es sok mozgas,de nekem is szokott edesseg rohamom lenni mostanaban.

Sajnos En is eleg sok plusz kg kezdtem,de eddig 4 kg hiztam.Nekem azt mondta a vedono,h ez teljesen rendben van.

Szeritnem nincs a 7 kg semmi gond,de tenyleg keruld a sos,es fuszeres eteleket,mert ezek megkotik a vizet.

Boldog babavarast kivanok!

2008. ápr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Alapból nagyon odafigyelek az étekzésemre, csak rozskenyeret eszek vaj nélkül zöldsággel és felvágottal.Roston husikat salival de 2 hete tényleg annyi édességet ettem, járok kismama tornára és mindenki zabált az elmúlt 2 hétben.Szerintem a frontok miatt lehet :o9

Nagyon boldog babavárást mindenkinek:oD

2008. ápr. 17. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!