Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok és két napja...

23 hetes vagyok és két napja mértem meg magam, és hogyha nem csal a mérleg 7 kg. híztam! Teljesen Kész vagyok! Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Az a borzasztó hogy nem is érzem magamon hogy ennyire sokat szedtem volna fel, csak a hasam nőtt.... nagyon ki vagyok borulva, holnap kell mennem a védőnőhöz és félek hogy nagyon lecsesz majd, pedig nem is "zabálok"...Mit csináljak? Fogyókurázzak? Régen bulímiás voltam, félek hogy újra előjön... :(((
2009. jan. 19. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

NEEEE! NE Fogyózzál! Az még nem is olyan vészes! Én pont ma álltam mérlegre, 22 hét/9 kg! Na én már aggódhatom! Első babámmal is 23 kg-ot híztam, de nem sokkal a szülés után már csak 4 kg volt rajtam felesleg!

Majd lefogysz ha megszülted a babódat!

És szoptatás alatt se fogyózzál! Majd utána!

Bulémiát meg felejtsd el! Ne is gondolj rá!!!!!!!!


Boldog babavárást! Üdv.: 22 hetes kismama

2009. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

szerintem nem kell aggodnod. Én 19hetes vagyok és 4kilónál járok amire azt mondta a védőnő,hogy egyáltalán nem sok és ügyesen csinálom. A 7 kilóban benne van a baba a magzatvíz a méhed szóval nyugi!!!!!!!! Én anorexiás voltam elötte és 170cm-hez 67kilóval kezdtem a terhességet nagyon oda figyelek,hogy mikot mit és mennyit. Reggelire ált. gyümölcsöt meg ha ugy van akkor 1 túrórudit eszem ebédre 1 tányér valamit és vacsorára szintén gyümölcs. HIdd el oda lehet figyelni és nem kell kettő helyett enni. mindig egyél annyit és akkor amikor éhes vagy ,én szerencsére kívános sem vagyok. sétálj sokat vagy tornázz lehet jó terhestorna dvd-ket kapni;)

Szép babavárást és ne aggodj nagyon jó így ez a 7 kiló;)

2009. jan. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semiképp sem fogyózzál.Csak figyelj oda az étrendre!De ez egyáltalán nem sok!A terhesség.alatt 25kg hiztam.Még +16 rajtam van,sajnos!De majd egyszer csak eltűnik,most fogyózom,meg sportolok is majd egy kicsit!

Boldog babavárást,a babádra gondolj,most Ő legyen az első.

2009. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rosszul írtam ki... 64 kg val kezdtem, és most vagyok 73 .... Amikor egy hónap alatt híztam két kilót a védőnő jóformán leb..tt, hogy hááát az nagyon sok és hogy egy hónapban egy kiló a jó!! és beírta a kiskönyvembe már akkor hogy "DIÉTA".... most másfél hónap alatt jött rám 6 kg...:(
2009. jan. 19. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat rajtam 20 hetsen már +10 kiló volt. Engem az orvos piszkált folyton! Pedig szinte csak gyümölcsön éltem. Igaz abból több kilót megettem naponta! De fogyókúrázni semiképpen ne fogyókúrázz! Én a végén már elengedtem a fülem mellett, hogy mint mond az orvos!
2009. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a védőnő kapja be!

Ez függ: alkattól, étvágytól, babanövekedéstől, méhnövekedéstől, cicinövekedéstől, vízraktározásról, és a szervezeted riadójától, hogy mikor mit talál jobbnak!

Ezt engedd el a füled mellett, én azt hiszem, 20 kiló plusszig nem szólhat senki semmit. 15 kiló az átlag hízás a nagykönyv szerint. Na, és ha rajtad 20 lesz? Az az 5 kiló már semmi, 1 hét alatt le lehet edzeni izommá. Ha van akaraterőd, ne félj a számoktól, pláne egy csacsogó védőnőtől, aki mondja a szöveget, mintha beakadt volna a szalag! :)

Fel a fejjel, a babád és a boldogságotok a lényeg! A szervezet pedig tudja, mit csinál, nagy főnök ő, nagyobb, mint gondolnánk!

2009. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen igaz, sok mindentől függ, hogy mennyi a plusz kiló. A diéta is csak akkor megengedett, ha szükségét érzik, pl a cukor miatt. A fogyókúra pedig teljesen kizárt! Butaság lenne. Az egyik barátnőm a 27. héten 15 kg plusszal csak diétázik, de ő is a cukor miatt. Amúgy meg ő is teljesen normálisan étkezik. Kizár minden "rosszat". Mégis jönnek a kilók. Ő vizesedik is. Szóval ha nem látod magadon, hogy híztál, az jó. Én látom magamon. 21 hetesek vagyunk és most 6kg a plusz. Na de nem érdekel. Az sem, hogy mennyi lesz a végére. Amíg a doki rendben lát mindent és a leleteken is ez í helyzet, addig nem aggódom. Amúgy meg a szülés után kell egy kis fölös maradjon, mert akkor tudsz majd igazán szoptatni. Szóval csak ne izgulj. A védőnők meg akkor is lecseszhetnek, ha minden rendben van. Étkezz rendesen, mozogj is kicsit (kismamatorna) és minden rendben lesz!

21 hetes kismami

2009. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi lányok mindenkinek, iszonyú jó érzés hogy lelket öntöttetek belém! Boldog baba várást, és babázást kívánok mindenkinek!
2009. jan. 19. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!