Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Clostit hány hónapig kell...

A Clostit hány hónapig kell szedni? Milyen eséllyel lesznek ikreim? Lehet hízni tőle? Hogy kell szedni? Hány hónap után lehetek babás? Closti szedése közben lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Closti peteérés serkentő, tehát igen, az a lényege, hogy próbálkozzatok! Azt, hogy milyen ütemben kell szedned, az orvosod mondja meg, ez vényköteles gyógyszer. Általában 1-3 hónapig lehet szedni folyamatosan, aztán szünetelteti az orvos. Arra figyelj, hogy félidőben (mensid 14.napja körül) rendeljen be az orvosod vizsgálatra, mert cisztásodhatsz (nem feltétlenül!!!) tőle.

Hízni csak attól lehet, amit megeszel. :-)

Akár az első clostis hónapban babás maradhatsz, ikreid pedig szerintem 50% eséllyel lehetnek. Vagy igen, vagy nem.

Eredményes próbálkozást nektek!

2008. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm . és ha nemsikerül 3 honap alatt sem?
2008. ápr. 16. 15:55
 3/8 A kérdező kommentje:
és ti mennyi closti után jött ösze?
2008. ápr. 16. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Jesszus ez nem így van.....

A Clostit kérlek szépen a menzeszed első napjától kell szedned ha jól emlékszek és 5 napon keresztül.Ez stimulálja az agyad az meg a petédet és vagy érik vagy nem.Sokkal nagyobb eséllyel lessz iker baba, mert akár több pete is érhet.Nekem 3 ért de csak egyből lett baba.Mondjuk ha mind a 3 pete épp és egészséges lett volna kkor picit bajban lennék azt hiszem.Hogyha nem ér a petéd az első szedés után akkor ezt meg kell ismételin a következő hónapban is.Ez nem hormon, nem hízlal.A doki mondja meg, hogy a 2. hónapban is csak 1-et kell-e szedned naponta vagy pedig 2-t.Viszont 3 havi próbálkozás után szünetet kell tartani, de ha tényleg erre lesz szükség akkor a doki mindent pontosan elmond.

Nekem az első 5 napos próba után bejött :o)

M?ondjuk mi a 11-15. nap között minden nap szexeltünk, hogy tuti legyen :o)

23 hetes kismami

2008. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de jo neked én szerintem most azt ir fel mert mikor elősször elmentem aztmondta mindenok. de azota neminden honapban van peteérésem.
2008. ápr. 16. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Sogornőmnek az első hónap szedése után sikerült teherbe esnie, hozzáteszem hogy 5 pete érett be tőle és mire akcióztak addigra 2 maradt meg. Tehát most ikrekkel terhes.

Neki azt mondta a doki hogy akkor vállalja be ennek a gyógyszernek a szedését ha nem fél hogy akár ikrei is lehetnek vagy akár többszörös ikrei. Most 12 hetes terhes és 2 hetente kell orvoshoz járnia az ikreterhesség miatt.

Üdv: 27 hetes kismami

2008. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hasonló a sztorim az elöttem lévőhöz! :)Én 13 hetes ikerterhes vagyok! Amikor voltam UH-n, az első hónapban a closty szedése után rögtön, akkor a doki azt mondta, hogy van 5 petém, amiből elvileg egy fog megérni, a többi olyan pici, hogy esély sincs rá! Ez volt a 14. napon. Erre tessék, ikreim lettek. Mellesleg megjegyzem, 5 ismerősöm szedte hónapikig is akár, és mindegyiknek "csak" egy gyereke lett, vagy lesz! Szóval nagyobb az esély ez tény, de ahogy a példa is mutatja nem mindenkinél lesznek ikrek! Egyébként én a mensi első napjától-bár a doki 2 szemet írt fel/nap- egyet szedtem be 5 napon keresztül. Hízni nem lehet tőle, én legalábbis még mindig annyi vagyok, mint amennyivel kezdtem a terhességem!

Nagyon boldogságos babavárást kívánok majd neked, és ha esteleg ikreid lesznek légy olyan boldog, mint most én velük!

2008. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én nembánnám ha ikrek lennének csajk lenne már baba.
2008. ápr. 17. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!