Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10 hetesen elhalt terhessége...

9-10 hetesen elhalt terhességem volt, műtéti úton fejezték be, már eltelt 3 hónap lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés
Milye probléma lehet ha túl gyorsan esek teherbe?
2008. jún. 6. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet próbálkozni, de minél előbb menj orvoshoz ha sikerül, mert szükség esetén magzatmegtartó gyógyszert ad. Sajnos ha szervezetgyengeség miatt van előfordulhat, így kezelni kell. Nem mondta véletlen az doki mi volt a vetélésed oka? Ha esetleg genetikai dolog akkor azért nem tudott megmaradni.
2008. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónapot kell várni vetélés után, de szerintem vizsgáltasd ki magad, hogy mi lehetett az oka a vetélésnek, mielőtt újra teherbe esnél, nehogy valami olyan oka legyen, ami miatt ismét elmegy a baba.
2008. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel!!! Nekem is épp 10 hetesen fejeződött be az első terhességem. Azt hittem nem élem túl! Aztán három hónap múlva újra teherbe estem, és mostanra már 4 éves a gyönyörű kislányom:-)

Sőt! Nemrég kiderült, hogy érkezik a kistesó. (6. hetes)

Nincs miért aggódnod! A terhességet, bármilyen furán hangzik, egy előző terhesség támogatja a legjobban! (Megemelkedett hormonszint miatt)

A vetélésnek mindig oka van. A természet tudja mit csinál! Még mindig jobb ilyenkor elveszíteni, mint rendellenességgel szülessen! Tudom mit beszélek, sérült gyerekekkel foglalkozom.

Drukkolok!

2008. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt műtétem pont ennyi idősen.

Nekünk a doki azt mondta, hogy 3 hónapot ajánlott várni, de pont itt olvastam, hogy volt olyan akinek egy mensit mondtak, annak ellenére, hogy műtét is volt.

A dokik se tudnak pontos választ adni, de a 3 hónap reálisnak tűnik.

Szerintem nektek már nyugodtan lehet próbálkozni!

Innentől már nem eshetsz túl gyorsan teherbe, a szervezeted már felkészült egy újabb terhességre!

Minden terhesség egymástól független, a következő már nyitott lappal indul!

Ne aggódj!

Ha lelkileg felkészültetek, akkor hajrá!

Sok sikert!

2008. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, én ugyanígy voltam, mostmár 27 hetes vagyok!Drukkolok!
2008. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!