Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vészeljem át az ünnepet,...

Hogy vészeljem át az ünnepet, folyamatos rosszullét, émelygés, hányinger mellett?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok és mostanában egyre erősebbek a rosszulléteim és nem csak reggel jelentkeznek,hanem az egész napomat végig kisérik.Ma este a nagymamámhoz megyünk ünnepi vacsorára.Ott lesz az egész család,leszünk vagy 30-an.Igaz mindenki tudja már,hogy babát várok és biztos,hogy elnézők is lennének velem,de olyan kellemetlen,hogy már az étel látványától is a hányinger kerülget.Nem szeretném megbántani őket azzal,hogy nem ülök le velük az ünnepi asztalhoz,de attól tartok,hogy hányingerem lesz,ill fel kell kelnem az asztaltól,mert esetleg ki kell mennem hányni.Tudom,hogy ez természetes dolog és nincs rajta semmi szégyelni való,de nem nézne ki túl jól,ha 30 ember jóízűen falatozik az asztalnál,én meg kirohanok a wc-be hányni.Mit javasoltok,hogyan kerüljem el a kellemetlen helyzeteket?
2012. ápr. 7. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Maradj otthon. Meg fogják érteni.

Én is kihagytam már több ünnepet emiatt. Meg temetést is.


Ezt mindenkinek el kell fogadni.

2012. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem kettővel semmi bajom nem volt, aharmadikat végighánytam.

Az ilyen családi ebédeken az ajtó felöli oldalra ületem.Ettem,kirohantam hányni, ettem,kirohantam..... nem volt semmi gond (azon kívül,hogy az egész család rajtam nevetett)

2012. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet bár én csak 6 hetes múltam.

Ezek szerint akkor ez még lesz rosszabb is, mivel én szerencsére legalább nem hányok.


Én tuti nem fogok enni, amíg a család eszik kimegyek az udvarra levegőzni, vagy beülök a szobába, még nem tudom, de egyenlőre elképzelni sem tudom, hogy leüljek egy terített asztalhoz.

2012. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nálam is az lesz a vége,hogy távol maradok az asztaltól,amig a többiek esznek,így talán el tudom kerülni a kínos helyzeteket! :)
2012. ápr. 7. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Én karácsonykor nem ültem az asztal mellé, mert bár már 20 hetes voltam, még akkor is mindentől hánytam. Jobban járt így mindenki, én meg tűrtem, csendben. :))) Most húsvétkor pótolok! :))


35 hetes km

2012. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden even nalunk gyulik ossze a fejrem nagy csaladja )kb 20 fo)

Gondolhatjatok...... Elotte takaritas, fozes ennyi emberre, majd mosogatas, es ujra takaritas.

Meg csak 7 hetes vagyok, igy nem szeretnenk bejelenteni a kisteso erkezeset.

Nekem hanyingerem nincs, de a hasam feszit sokszor, szinte egesz nap.

2012. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!