Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen 0.59 cm a babám, ez...

6 hetesen 0.59 cm a babám, ez nagyon pici? Mit tegyek hogy utolérje magát?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

8 hetes kor előtt nem is szabadna, hogy orvos lásson.Egy az, hogy halálra izgulja magát a leendő kismama, kettő megbolygatja a hüvelyi uh.Nekem 8 hetesn volt 1,4 cm ami picinek számít, 18 hetesen meg már 21 hetesnek megfelelő méretei voltak.NYUGIIIIIIII.

23 hetes kismami

2008. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szerintem nem kicsi a babát, ha esetleg van is egy kis eltérés az átlagos mérethez képest azt még simán behozhatja.

Az első válaszolóval a hüvelyi uh-val kapcsolatban nem értek egyet. Semmi baja nem lesz tőle a babának és szerintem megnyugtató tudni, hogy minden rendben.

27 hetes kismami

2008. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem kötelező engedni a hüvelyi u.h.-ot. nekem 4hetesen volt hasi és láttuk a petezsákot, jó helyen volt beágyazódva, igenis elkell menni orvoshoz, amint megtudjuk a terhességet, az esetleges bajok miatt.pl. méhen kívüli.

[link]

innen megtudod nézni a méreteket, és ne aggódj jól fejlődik a picike.

boldog babavárást

2008. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kerdezonek: netem talalsz adatokat arrol, kb. mikor mekkora a petezsak/baba.

Az egyik valaszolonak: a huvelyi uh miert bolygat meg?

Vekony (vekonyabb, mint apa hasonlo resze:) es nem teszik fel a mehszajig, vagyis ezerszer kisebb mechanikai ill. barmilyen hatast kell "kiallni" vizsgalat alatt, mint szexnel.

Es a normalis lefolyasu terhessegnek a szextol se lesz baja.

Ne ijesztgessuk a nepet, mert az a vege, h nem mennek orvoshoz idoben, es egy esetleges mehen kivuli terhesseget jol nem vesznek eszre, csak mikor mar keso es bajt okozott (lasd 8 het elott minek lasson rovsoh... azert kerem, h megallapitsa, jo helyen van-e a petezsak)

2008. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rovsoh egyenlo orvos :)
2008. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok. Egyetértek az utolsó válaszolóval!
2008. ápr. 16. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!