Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok, eddig nem...

23 hetes vagyok, eddig nem alakult ki nalam a terhessegi cukor, ha eddig nem akkor mar nem is fog?

Figyelt kérdés
vagy kesöbb is kialakulhat?esetleg hajlam kell ra?es lehet helytelen eletmoddal hogy hajlamos legyek ra?probalok helyesen taplalkozni,de ki tudja...
2009. jún. 17. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kialakulhat bármikor, és mind igaz, amit a kommentben leítál. Sokmindenől függ a kialakulása. Nekem van egy ismerősöm, akinek a 4. babájánál jött elő csak például.
2009. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem azt mondták terhesrendelésen ha ki akar alakulni akkor a 26héttől kialakul.Ezért is javasolják a 26héten megcsináltatni a vizsgálatot.Boldog babavárást.32hetes km.
2009. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 23 hetes vagyok és nekem azt mondta az orvosom hogy a 6.hónap elejétől alakul ki vagyis a 26.héttől,ezért van akkor a vizsgálat.Egy kérdés ti már tudjátok a babátok nemét?

Boldog Baba várást!

23+4 hetes kismama

2009. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mar 14 hetesen megmondtak hogy fiucska:)
2009. jún. 17. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bármikor kialakulhat.

De a terheléses cukorvizsgálat a 24-28.hét táján azért van, hogy megállapítsák.

2009. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!