Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukor miért ilyen...

Terhességi cukor miért ilyen veszélyes?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve, hogy kórházba kell mennem vércukor profil miatt, s félek bent is tartanak. Már kisírtam a lelkem, mert nem akarok 2 hónapot bent tölteni:( a dietetikus teljesen a lelkembe mászott.


31 heteske


2011. máj. 9. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért veszélyes mert ilyenkor a baba segít neked a cukor felbontásában,szóval ő termeli neked az inzulint,de ettől ő kap cukiból túlkínálatot ezért vagy nagy súllyal fog születni,vagy szövődmények léphetnek fel.Ne idegeskedj nem olyan vészes a dolog,diéta ha elég akkor nincs más teendőd.Én is 31 hetes vagyok 24 hetesen derült ki a dolog nekem nem segített a diéta ,3 napot töltöttem a kórházba amíg megtanították az inzulint beadni!nem kell bent maradni sokáig(igaz én is kiborultam),de most nyugodt vagyok 2szer szúrom magam és a cukrom tök rendbe van nem idegeskedem!Persze a diétát továbbra is tartanom kell.Ha kell segítség szólj!
2011. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm,a megnyugtató szavaidat. Remélem én is minden rendben lesz. Jó babavárást neked.
2011. máj. 9. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!