Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukor valószínű a...

Terhességi cukor valószínű a második babánál is?

Figyelt kérdés
Az első babámmal cukros lettem. Van itt olyan aki az elsőnél szintén az volt, viszont a második várandósság alatt ez már nem jött elő?
2011. jún. 21. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valószínű, hogy megint az leszel, mert általában minél többedik terhesség, annál több rá amúgy is az esély, ha meg már az elsővel az voltál, még valószínűbb.

Én még olyat nem hallottam, hogy valakinek kijött, és a következőnél már nem, minden esetre drukkolni azért lehet, hátha...


Nekem az elsővel semmi nem volt, a másodiknál már magas volt a cukor, de még épp a referencia érték alatt, kíváncsi vagyok, harmadjára mi lesz...


Barátnőmnek elsővel, másodikkal volt, a harmadiknál már magától el is kezdte a diétát, mert tudta, hogy úgyis lesz.

2011. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Épp a referencia tartományban benne voltam, bocs...
2011. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik ismerősöm az első fiával cukros volt, a másodikkal nem.

Sajnos én is cukros voltam, remélem a következőnél majd nálam sem jön elő.

2011. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem azelsővel volt, a terheléses vele 8,00 lett. (ugye 7,8 a határ). diétáznom kellett. szülés után jobban figyeltem, hogy ne egyek sok cukrosat stb, de nem diétáztam . most a másodikkal nincs, a terheléses 5,8 lett. igyekszem figyelni, mit eszem, de eszem csokit is, meg sütit néha, néha rakok cukrot a teába, kávéba....utána megmérem, és nicns semmi. (van itthoni mérőm). szóval nem szentírás, hogy a 2, nál is kialakul.

amúgy az kislányom most 2,5 éves, szept. elején szülök, tehát nem sok idő telt el viszonylag.

2011. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Akkor van remény
2011. jún. 21. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam is a lányomnál előjött a cukor, most a 32. hétben vagyok, már 3 terheléses vizsgálatom volt, mind jó lett. Valamennyire próbálok figyelni, hogy ez számít-e,azt persze nem tudni.

A dokim szerint ritkán jön elő 2. terhességben.

2011. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!