Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1-2 hét mulva szeretném...

1-2 hét mulva szeretném Facebookon is 'vilàggà kurtolni', h augusztus végén kisbabànk lesz, otleteket vàrok, rovid szovegként, h hogyan irjam ki, mint àllapot frissités?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 14:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%

Fotó rólad.

Ezt írhatod hozzá: "... Úgy látom, a kerek formák jönnek divatba. Hamarosan intenzíven követem majd ezt a tendenciát!"

2012. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%
"Ha a hasam méretén akartok gúnyolódni, nos, nem a sok csokoládétól akkora!"
2012. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
"Most olyan lesz, mint a koliban: mindig hány valaki és eltörik minden porcelán!"
2012. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő, ne haragudjatok, ezek nagyon sziruposak.
2012. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%

Milyen jól eltudjátok rontani valakinek a lelkesedését...

Én megértelek, nekem pl sok külföldi ismerősöm van fent, akikkel nem vagyok napi kapcsolatban, mégis örömmel megosztom életem apró örömeit, ahogy az övékére is kiváncsi vagyok. Én havonta fotóztam a pocakom, és kb a félidőnél feltettem egy before/after képet. Volt nagy meglepi. :)

Vagy már egy szépen kivehető uh kép, és alá "örömmel tudatjuk, hogy hamarosan nálunk is tiszteletét teszi a gólya vagy mi is belépünk a családosok körébe stb.

Vagy csak írd ki, hogy de jól jön az a havi 10e családi adókedvezmény :)

Vagy van sok anyává válással kapcsolatos vers, írás a neten, egyet belinkelsz, és kommentelsz egy "ajaj augusztustól rám is ez vár?!-t vagy, hogy "állok elébe!".

De ha meghatót akarsz, akkor meg vannak tényleg szép babavárós, baba születéssel kapcsolatos versek, egy olyat raksz ki a faladra, mondjuk egy szép uh képpel.

2012. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még valami. Csinálsz szemből a pocakodról egy képet (időzítés funkció) amin a két kezeddel egy szívet formázol az alhasadon. Vagy közös kép apával, ahol deréktól felfelé vagytok, ő mögötted áll, és ő formál szívecskét a kezével.

ilyesmit: [link]

vagy egy ilyet raksz be cover picture-nek, márha új timeline-od van.

2012. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rakj fel egy képet amin látszik a pocakod és írd alá hogy pocaklakom<3.EZ A LEGEGYSZERÜBB MEGOLVÁS. Én is úgy gondolom hogy aki nem tud normálisan válaszolni az ne tegyen bunkó beszólásokat. Látom nálad is fontos az első benyomás.
2012. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia! Én is augusztusban szülök majd, nem tudom neked mekkora a pocakod de én nem tudok még mindig pocakos képet kitenni mert semmi nem látszik. Én a 18. heti UH-ról tettem ki képet. Szerintem sem kell túlbonyolítani.

Boldog babavárást kívánok!

2012. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Egyszer találtam neten egy nagyon szép képet. Apa és anya csupasz lábfeje látszódott, amint a felhőket nézték, gondolom fekve, ilyen szögből volt ugyanis a kép. Nézik az eget, ahol a felhőkből kirajzolódik egy gólya, aki visz a csőrében egy kis csomagot.

Ízléses, romantikus kép volt. Valami ilyesmivel is "kürtölheted".

2012. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen tettem ki először az első babámmal egy fotót, úgy hogy én voltam a képen csinos ruhában, hasam még nem volt igazán, de a hasamnál az ujjaimból egy szív alakot formáztam és mosolyogva néztem a hasam. Egyből mindenki rájött.
2012. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!