Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1-2 hét mulva szeretném...

1-2 hét mulva szeretném Facebookon is 'vilàggà kurtolni', h augusztus végén kisbabànk lesz, otleteket vàrok, rovid szovegként, h hogyan irjam ki, mint àllapot frissités?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 14:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
huh, bocsi ez komoly?
2012. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%

Írd ki az üzenőfalra és kész, nem is értem, mit kell ezen ennyit tervezni. Tegyél ki egy uh-fotót.

Gratulálok, de az ilyesmit kár túlagyalni.

2012. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Váó! :) Ezt egy pöppet túlreagáltad szerintem. :) Tegyetek ki egy uh képet, és mindenki érteni fogja, mi legalább is így csináltuk. Bár nekem alig van ismerősöm, kizárólag a legközelebbi barátokat és családtagokat jelölöm vissza. Utálom a fészbukot. :)
2012. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Én egy 4D ultrahang képet tettem ki 25 hetesen a kis pofikájáról :-) Volt is meglepődés... :))


Boldog Babavárást :-)

32 hkm

2012. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Ez a gyökerezés egy kicsit erős, nem gondolod? Valószínűleg azért reagáltak a kérdésedre így, mert nem vall túl felnőtt, érett viselkedésre!
2012. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%

Nálam közeli ismerősök vannak, de még csak pár ember tudja. Én úgy szeretném ,hogy teszek fel egy egész alakos képet és valami ilyesmit írok ki: talán túl sokat ettem? Vagy azt mondják ,hogy a sok sörtől nagy lesz az ember hasa, szerintem mástól is :D Vagy tegyél fel egy közös képet a pároddal ahol puszilja a hasad.

Más ötletem nincs :(

2012. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

Kösz szépen, hogy legyökereztél.


Kár, hogy válaszoltam, pedig nem voltam bunkó szerintem (2.)


Minden jót a babádhoz és remélem jó sok like-ot gyűjtesz össze a facebookon.

2012. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
Kedves válaszolók, akinek nincs ötlete az ne írjon. Nem kell a másikat provokálni illetve a kérdezőt bántani. Mindenkinek mást jelent egy ilyen oldal. Ezért nem kell lenézni illetve gyerekesnek tartani!
2012. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%

szintén "gyökér" vagyok(1.), köszi a lepontozást, én már direkt erre megyek és ez nem nehéz itt a GYK-n :D


jó lájk gyűjtögetést bármit is írsz ki:)

ja és boldog babavárást:)

2012. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 9-es válaszoló! A bántást úgy gondolom, hogy a kérdező kezdte, ugyanis ő gyökerezte le az első két válaszolót.
2012. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!