Meddig szedjem?

Figyelt kérdés
Már 38 hetes vagyok, meddig kell szednem a Mgb6-ot? Úgy tudom, a 36. hétig, de velem szedeti a doki még mindig, bár mondjuk múlt héten voltam nála akkor mondta ezt. Holnap is megyek, csak kíváncsi vagyok, hogy más meddig szedte, illetve szedette vele az orvosa? És miért?
2012. ápr. 4. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 4D-s ultrahangon azt mondta a szonográfus nő, hogy a 32. héttől fokozatosan csökkenteni kell és elhagyni.

De sajnos én ezt már csak akkor tudtam meg, mikor már megvolt a fiam.

Nem szabad hirtelen abbahagyni, mert hiányállapot lép fel.

Nálam ez volt és sajnos nem tágultam a szülőszobán. Császár lett a vége.

2012. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem ezen a héten állítottak le róla. 34 hetes vagyok.
2012. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor nekem miért kell szedjem, nem értem, holnap azért rákérdezek..... pedig már 38 hetes vagyok!!!!!!!!
2012. ápr. 4. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem kezd el csökkenteni. Már koraszülés nem fenyeget.

Könnyű szülést kívánok.

2012. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Magnesi citrit szedtem a 36. hétig. Nem mondta konkrétan senki, hogy hagyjam abba, illetve a védőnő rákérdezett, de mondtam, hogy abbahagytam. Azt mondta rendben, jól tettem. Több helyen olvastam erről. A keményedések miatt kaptam a 22. héttől, és a 36. hét után már nem nagyon áll fenn a koraszülés veszélye, ezért abba lehet hagyni, mert gátolhatja a méhösszehúzódásokat. Én napi 3-at szedtem, aztán ugye abbahagytam, de jósló fájásaim csak az utolsó héten lettek, napi 2-3, és végül 40+2 naposan szültem és szerintem könnyű szülésem volt (déltől kicsi mensis fájások, 7kor mentünk kórházba, 9kor repesztettek burkot és kaptam oxitocint, onnantól már fájt rendesen, és háromnegyed 11kor megszületett a Baba).

Könnyű szülést kívánok Neked is!

18 napos Kisfiú anyukája

2012. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!