Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, elevitet meddig...

Kismamák, elevitet meddig szedtétek? Meddig szedjem? Ma kezdtem a 20. hetet.

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Még a szoptatás alatt végig javasolják.Úgyhogy szedheted nyugodtan.
2011. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én végig szedtem az egész terhesség alatt.
2011. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És mindennap szedtetek belőle? Mert itt olvastam pár kérdésnél, hogy van, aki csak 2 naponta, meg ilyenek! És köze lehet a baba súlyához? Mármint ugye tévhit, hogy fujja?
2011. dec. 21. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én végig szedtem, sőt a szoptatás befejezéséig. Naponta. Én sem híztam tőle, és a kislányom se lett felfújt.
2011. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig szedtem folyamatosan. Aztán csak hetente egyet-egyet, de csak azért mert nekem szorulásom lett tőle. Nem fújt fel.
2011. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, vagyis a baba sem lett nagy.
2011. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a 14. hétig, de végig akartam, csak már nem bírtam. Femibionra váltottam, a halolajasra, amit a 13. héttől javasolnak, mert állítólag az ilyenkor már sokkal jobb, és nekem is ezerszer jobban bevált (az elevittől borzasztóan ment a hasam, ahogy abbahagytam megszűnt). Bár borzasztó drága. De szerintem ha bírod az elevitet, nyugodtan, végig :))) Csak gondoltam vázolok másik lehetőséget, ha úgy jársz, mint én :))


Boldog karácsonyt meg minden szépet és jót a babához :)

2011. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kb a 12. hétig szedtem, és előtte kb 3 hónapig. Utána szép lassan leálltam róla. A dokim adott Neoferrofolgammát és Tovitát. Az első gyerekemnél is ugyanígy csináltam.

(25 hetes vagyok)

2011. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En a 6. hetig szedtem (a terhesseg elott 3 honappal kezdtem naponta szedni), aztan jottek a riogatasok az ismerosoktol, hogy nagy lesz a baba, stb., vegul az orvosom is eltanacsolt tole, mert azt mondta, hogy sok benne az A vitamin. Kulfoldon elek, itt jarok terhesgondozasra. Folsavat irt fel, azt mondta, eleg ha ezt szedem. Neha-neha azert bekapok egy Elevitet :)

Ja, es en sokat hiztam tole, 7 kilot! :(

2011. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!