Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Magne B6-ot és az Elevitet...

A Magne B6-ot és az Elevitet hány hétig szedtétek?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok,már a magne b6-ot nem szedem pár napja,az Elevitet is abba hagyjam?
2010. dec. 26. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az elevitet végig szedtem, sőt még most is szoptatás alatt. Nincs olyan magas magnéziumtartalma, szedd nyugodtan.
2010. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magnéziumot mostantól a szülés utáni 6. hétig ne szedj, de az Elevitet szedd a szoptatás végéig, ahogy első írta.

Én sajna abbahagytam a szülés napján, de nagyon megbántam, teljesen lemerültek a készleteim.

2010. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyiket sem szedtem ezek közül


Én Mg citricit szedtem, de ezt is és minden mg készítményt a 36. hét után már nem szabad szedni.

2010. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kivétel! 39. hetet taposom, de az én dokim még mindig szedeti velem a magnéziumot. Azt mondta, hogy ilyenkor már nem szünteti meg a jósló fájásokat, illetve nem akadályozza meg a szülés beindulását, viszont rendben tartja a vérnyomást, illetve még egy pozitívumot hozott fel érvként, de arra már nem emlékszem. Vitamint már egy ideje nem szedek, csak vasat,így is nagy lesz a baba.
2010. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhesvitamint,még most,a szoptatás alatt is,magnéziumot terhesség utolsó két hónapjában.
2010. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elevitet 28 hetig kellett szednem.
2010. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!