Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig szedtétek a...

Hányadik hétig szedtétek a magne B 6-ot és az elevitet?

Figyelt kérdés
A magnéziumot minden nap szedem,lábgörcs és menszi szerü görcs miatt,napi 1szemet,mert a Bérest szedem és az 250mg-os.Az elevitet az első 6hétben minden nap szedtem,utána már csak heti 2-szer.34hetes km.
2009. jún. 30. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még mindig szedem, bár az elején voltak gondok /sokat fájt a hasam/, akkor 3x2 szedtem. MOst a 30. hétben vagyok, és idáig minden rendben van, így lecsökkentettem az adagot 2x1-re.
2009. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A terhes vitamint még most is szedem de csak 2-3 naponta egy szemet.A magne B 6-ot már nem szedem,mert a 36.hét után már nem lehet.Egy 37 hetes km
2009. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!a magne B6ot szedtem a 35.hétig.az Elevitet a 7.héttől szedem napi egyet és végig fogom is.Biztos ami biztos.és nem nagy tőle a Fiam.

Boldog babavárást!!

36hetes km:)

2009. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elevitet már a kis drágám foganása előtt egy hónappal szedtem és azóta is szedem napi 1 szem, a magneb6-ból eddig 3*2 szedtem, de a héten csökkentettem 3*1-re, 36 hétig szedem még és utánna elkezdem inni a málnalevél teát,

Minden jót,

34 hetes kismama:)

2009. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja,elírtam az első 16hétben szedtem minden nap az elevitet.Köszönöm a válaszokat.Boldog babavárást nektek és minden jót.
2009. jún. 30. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!