Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ma mozdult meg először,...

Ha ma mozdult meg először, milyen gyakorisággal kell éreznem?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 17. héten éreztem először a babámat, de akkor még kb 2 hétig nem minden nap. Aztán a 20-21. héttől már sokkal intenzívebb volt a mozgása és minden éreztem legalább egy kicsit. Ne aggódj, ha a mostanában még nem érzed minden nap.

27 hetes kismami

2008. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Iyenkor ne ilyedj meg, ha nem érzed, akár még napokid sem, sőt van aki iylenkor még 2 hétig nemérzi.

Eleinte mindig csak nyugalmi állapotban fogod érezni, fekve, majd ülve is, és majd csak sokkal később érzed álló helyzetben is.

Szóval nem kell izgulnod, nem fogod folyamatosan érezni még, de attól még minden rendben van.

2008. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

KÖszi csajok!

Azért jó lenne mindig ezt érezni, annyira fantasztikus!

Jó babavárást Mindenkinek! :)

2008. ápr. 15. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem 18 hetessen mozdult meg,és utánna 2 hétig semmit nem éreztem.Ne aggódj ha még nem érzed minden nap,mert még nagyon kicsi,és van még neki bőven helye odabent.Én 32 hetes vagyok,és néha annak örülök mikkor nem mozog 10 percig.Ne aggódj fogod még őt elég sokat érezni.Boldog babavárást!!!!
2008. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!