Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes múltam,3. gyerek, őt...

13 hetes múltam,3. gyerek, őt éreztem, vagy bolond vagyok? Kis kaparászást éreztem. Kinek mikor mozdult meg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bolondultál meg!


Én három gyerekes vagyok szintén,és 12 hetes volt a pocakomban a harmadik babóm amikor kaparászott,sőt mintha bukfencezett volna.

2011. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már 11 hetesen éreztem. Nagyjából mindenki hülyének nézett, pedig ő volt az. :)
2011. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor oké,itt elmélkedtem,de arra jutottam,hogy nem mondom senkinek,mert bolondnak néznek.2 napja is éreztem ezt,de úgy gondoltam,áááá,nem lehet babamozgás.

2011. márc. 30. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont most akartam ilyen kérdést írni! :-)

Én 14 hetes vagyok, de már a 12. héttől érzem a kaparászást, igaz azon a héten csak egyszer, aztán utána egyre többször. Második baba, szóval tudom, hogy milyen, ha mozog a baba, de ilyen korán megérezni? Ezek szerint lehetséges! :-)

2011. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek szerint én vagyok a kivétel. 5. babámat várom, de én egyiket sem éreztem a 17. hét előtt, pedig nem vagyok túl nagydarab. Most még a lepény is hátul tapad, mégis csak ilyen későn vettem a jelzéseket.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy bolond vagy, inkább irigyellek kicsit.

2011. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha nem fekszem,én se éreztem volna,csak ledőltem a kisebbel.Ha ezt mosogatás közben csinálja,észre se veszem,meg pont hanyatt fekve voltam.
2011. márc. 30. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Én első babám 16 hetesen éreztem, fekveskor, 18 hetesen ha a hasamon volt a kezem oda kucorodott, mindenki hülyének nézett. ne hallgass a buta beszédre, elvezzd ki minden percet. :)
2011. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pont ma írtam ki ezt a kérdést :)))


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

13+3 vagyok ma és kb egy órája végigbokszolt a bébim :))


kint álltam az udvaron és telefonáltam, nem is figyeltem..

aztán egyszercsak dumálás közben valami furát éreztem...

épp mondom a telben, hogy jajj :D lehet mozog a bébi :))

biztos vagyok benne, hogy ő volt.:))

3. baba és hátsó falon tapad.

2011. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a másodikat éreztem a 11. héten,halványan,a 13. héten már erőteljesen :)

Most,a 3. babánál nem vagyok biztos,hogy Őt érzem.:(


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv: 2 gyermekes,16 h.km.

2011. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!