Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen keresztnevet/neveket...

Milyen keresztnevet/neveket adtok születendő kisfiatoknak?

Figyelt kérdés
Még nem tudom második gyermekem nemét! Ha kislány lesz, akkor már megvan a név! Ha viszont kisfiú (kisfiút szeretné egyébként), akkor kicsit bajban vagyok! Vannak ötleteim! Csak kíváncsi vagyok, Ti milyen nevet/neveket választottatok fiacskátoknak?

2012. ápr. 2. 15:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
3. vagyok.Nem mindig hívják Petinek, oviban suliban Petikének szolítják a barátai Petyának az apja Peppének.Lényeg hogy leggyakrabban valoban Petikének szolítják:)
2012. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Áron
2012. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi gyors válaszokat! Ádám, Ákos, Levente tetszenek! (-: Kicsit nehéz a választás, hogy a passzoljon a vezetéknévhez! Pl a Máté, Áron kizárt, pedig tetszene!
2012. ápr. 2. 15:55
 14/31 anonim ***** válasza:
Én picit ki fogok lógni a sorból. Nekünk Miklós a választott név.
2012. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Adrika ***** válasza:

Nekünk van már egy Gergőnk,a kis pocaklakónkat jelen állás szerint Gábornak fogják hívni.

Szerintem kevés a szép fiúnév,lánynevet könnyebben találnánk(kislányunk Kitti Eperke).

2012. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Krisztián lesz.
2012. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Ha egyszer fiunk is fog születni, Bálint Kristóf lesz a neve. A férjem családjában már sok generáció óta kapják a fiúk a Bálint nevet, így én is szeretném, ha tovább élne ez a hagyomány.
2012. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nekünk Benedek lesz!
2012. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem Marcell lesz a kisfiam,és Marcikának becézzük. :D
2012. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én május végére várom a kisfiúnkat, Peti lesz a neve. Valószínűleg amikor ő próbálja majd először kimondani a saját nevét Pepe, vagy Pepi lesz belőle, lehet ráragad ill. rajtamarad ez a becenév, de nekem a Peti is tetszik mint becenév :-)


31 hkm

2012. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!