Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor éreztétek először,...

Ti mikor éreztétek először, hogy másképp áll rajtatok a nadrág vagy hogy kényelmetlen, és a hasatokban a belső változásokat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:

szia

én molettebb vagyok, de az első babámmal már a 8 dik héten kezdett szűk lenni csípőben egy nadrágom, utána meg már a 10 héten egyre feszesebb lett alul a hasam, a 12 heti ultrahangon pedig már szép kerek pocim volt :)

most 8 hét 5 napnál járok, de a baba kisebb ennél, és talán azért nem érzek még semmit, talán annyit mintha alul kicsit keményebb lenne a hasam !

2012. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Én már a 18.héttől csak melegítőkben járkáltam mindenhova!:)
2012. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Előtte nem is éreztél semmit? :O
2012. ápr. 1. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, 13-14. héten, első baba.


34 hetes km

2012. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

9-10 hetesen. A lepény nagyon mélyen napad, így már akkor minden nadrágom kényelmetlen volt, azóta kismamanadrágot hordok.

Üdv: 24+5 hkm

2012. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
18 hetes vagyok és még ugyanazokat a farmerokat hordom,mint előtte.Combra,fenékre nem híztam,csak poci van,de azért néha evés után kigombolom:)
2012. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy milyen fazonú a nadrág. Az első két gyerkőccel még a magasan szabott derék volt a divat, akkor nagyon korán megéreztem, 8-10hetesen már olyan nadrágokat hordtam amik bővebbek voltak, mint pl a melegítők. A harmadikkal, aki mos 7 hónapos, csípőnadrágot viseltem, nagyon sokáig, úgy a 7. hónapig, hiszen nem zavarta a növekvő pocakomat a derékrész. Egyáltalán nem híztam csak a pocakom nőtt. Aki nem tudta, hogy babát várok, az nem is látta sokáig :) (4-5 hónapig) De minden terhesség más és más. De nem kell félni, hogy megnyomod, vagy hasonló. Az hogy keménynek érzed és feszül ott bent valami az természetes :) Sok boldogságot!
2012. ápr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első babával kb. 8. héttől éreztem, a 12 héttől már csak kismamanadrágot hordtam, mert minden régi nadrágom szoros volt ( ülőmunkát végzek, nem voltak kényelmesek a régi nacik).
2012. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!