Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A belső méhszájam 12 mm-re...

A belső méhszájam 12 mm-re nyitva van. Nagy a baj?

Figyelt kérdés

Tegnap állapították meg UH-on. 20 hetes terhes vagyok.

Annyit mondott a szonográfus, hogy mutassam meg a leletet a kezelőorvosnak.

De oda még csak egy hét múlva megyek.

Addig mi a teendőm?

Volt valaki hasonló helyzetben?


2012. márc. 23. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hivd fel es majd o megmondja.
2012. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de nem ezt kérdeztem...
2012. márc. 23. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem ezt kerdezted. De jo az, ha elmondom, hogy nekem nyitva volt es osszevartak, de baj lett? Vagy ha elmondom,mhogy nyitva volt, semmit nem kellett csinalni es minden oke volt? Elso esetben beparazol, masodikban meg lehet, hogy nagyobb a baj es csak keson foglalkozol vele. Majd az orvosod megmondja, mi a teendo. Ez azert nem olyan kis dolog...
2012. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AMit tenni tudsz addig, amíg nem beszélsz az orvosoddal: fekszel egész nap, nem élsz nemi életet és vigyázol a fertőzésekkel. Ha keményedsz és görcsölsz napi 3x2 Magne B6.
2012. márc. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez azért már használhatóbb jó tanács volt.

Az elsőnek is köszönöm az aggódást értem, így ismeretlenül is, de az orvosomat sajnos nem lehet akármikor elérni.

2012. márc. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!