Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha tegnap már kinyilt 1...

Ha tegnap már kinyilt 1 újnyira a belső méhszájam, és mellé véreztem is, doktor látott haza jöttem, mert ma reggelre visszarendeltek kontrolra és még egy fél újnyit tágúltam tegnaphoz képest. Sok időm lehet még hátra? 37 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
én a 25. héttől nyitva voltam 2 ujjnyira a 35. héttől pedig 3 ujjnyira és a kiírt időpont után egy nappal szültam, de akkor is indították
2009. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem már 34. héten elkezdett nyílni a méhszájam, emiatt kicsit jobban is kellett vigyáznom magunkra. 37+x naposan szültem, viszont elég lassan tágultam ennek ellenére. Szóval ezzel csak azt mondanám, hogy lehet, hogy pár nap, lehet, hogy pár hét, figyelgesd magad! Fájások nincsenek? Jóslók esetleg?
2009. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De tele vagyok, tegnap 3p fájásokkal, bementünk a korházba,de mivel csak 1 újnyira nyíltam nem indították. meg tele is volt a szülészet tegnap 18- an szűltek.
2009. jún. 11. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok hogy nem a kerdesre valaszolok kimondottan,de akinek mar korabban kinyilt a mehszaj azt hogy allapitottak meg?Latszik az ultrahangon?Mert en 32 hetes vagyok,sokat kemenyszik a hasam de a dokim csak ultrahanggal szokott vizsgalni,manualisan egyszer nezett eddig.
2009. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem manuálisan állapította meg a doktornő. Nem tudom, hogy UH-n látszik-e.
2009. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak manuálisan állapítható meg pontosan.

Bár dokim azt mondta, hgoy jó uh géppel látszik, de az nem mérvadó. A biztos a belső kézi vizsgálat.

De ahány doki, annyit mond...

Tapasztalat!


Hogy a kérdésre válaszoljak....

Én a 35.héten már 1111 voltam. A 18.héttől fokozatosan nyíltam ki, a doki koraszüléssel riogatott. Nos,a vége az lett, hogy túlhordtam a babát, 40+4 voltam amikor indítgatták:)

Nekem nem voltak se jóslóim, se tágulási, se tolófájásaim.

2009. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!