Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes terhes vagyok! A...

38 hetes terhes vagyok! A külsö, meg a belső méhszájam is nyitva van. A lábam teljesen eldagadva! Éjjel Fájdalmas egyik oldalrol a másikra fordulni, mert szur a hasam! Menyi időm lehet még?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Passz...nekem semmi előzmény nem volt, 37 hetesen szültem úgy szombaton, h csüt ön még dokim mondta totál zárva vagyok. Ülj meleg fürdőbe, s igyál sok málnalevél teát ha gyorsítani szeretnél dolgon, mert még ki tudja mennyi idő van hátra....
2008. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha már nyitva vagy, annak örülj, mert könnyebben fogsz szülni.
2008. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

még bármi lehet... nekem félidőtől volt nyitva a belső. pakolj össze, mert lehet, hogy holnap már szülsz. nem lehet kiszámítani, már benne vagy a "korban". Ehetsz homeós puhító bogyót, vajúdás alatt meg tágítót is és hamarabb túlleszel rajta. a forgolódás nem jelent semmit, nekem is nehéz volt már az utolsó pár hétben.

boldog babavárást, könnyű, gyors szülést.

12 hetes kisfiú anyukája

2008. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jaa, nem szabad fürdeni már ha nyitva vagy, fertőzés miatt!!! maz meleg zuhany az segíthet...

utolsó

2008. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!