Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet baj? Kinek...

Szerintetek lehet baj? Kinek mikor állt el a barnázás?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete szedem a duphastont 3x2,de még mindig van barna folyás egyik nap van másik nap eláll,mensis görcs csak esténként jelentkezik. A doki azt mondta lát még levállást (lehet még folyás)én azért félek nehogy baj legyen. 2 hete csak fekszek. 6hkm
2012. márc. 31. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 6 hetes vagyok, rég nem barnáztam. Szerintem semmi probléma, a dokidban bízz!
2012. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet baj.
2012. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben az időszakban nem lehet megmondani, hogy a barnázás jelent-e rosszat, vagy a baba elvesztéséhez vezet-e majd. Én a 9 és a13 hét között véreztem, barnásan kezdődött, majd volt élénkpiros is. Amikor kezdődött külfödlön voltam, ott azt mondték a természet majd eldönti, nincs mit tenni. Otthon (11 héttől) kaptam Ultrogestant, C-vitamint kellett szednem az érfalak erősítésére, de ugyanúgy vérzett. Az otthoni orvos szerint amíg nem erősebb a vérzés, mint egy normál menstruáció, addig bármi lehet. Próbálj pihenni, és gondolj arra, hogy rendben lesz minden.

25 hkm

2012. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 terhességnél barnáztam egészen a 17. hétig. Csak az utolsónál szedtem Duphastont és mégis barnáztam mellette is, csak kevesebb volt a mennyisége mint amikor nem szedtem. Tehát a barnázás nem kell hogy rosszat jelentsen, csak tudom nehéz elhinni, én is rengeteget idegeskedtem ezen. Ha a baba egészséges akkor nem lesz baj, pihenj!
2012. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!