Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis barnázás a 19. hétben...

Kis barnázás a 19. hétben mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az előbb pisilés után kicsit barnás lett a wc papír és a bugyimon is látom. Mitől lehet ez? Utoljára 2 hete voltam vizsgálaton, akkor minden rendben volt. Aggódjak?

Már van egy Kislányom, vele a 6. hétben volt ilyen, de akkor méhnyakrákszűrés után, aztán semmi.


2012. márc. 19. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy valamilyen kisebb gyulladás, fertőzés, vagy megpattant egy ér a méhszájadban/hüvelyedben. A gyulladás kizárása miatt én megnézetném.


32 hetes km

2012. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, ez nem jó... lehet semmi nincs, de inkább fölöslegesen menj be, mint baj legyen...
2012. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is orvoshoz fordulnék. Lehet, hogy csak közben kialakult egy haematoma, azt pedig uh-on látják. Pihenéssel pedig fel is szívódik.

Azért nézesd csak meg!

2012. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz, nekem kétszer is volt ilyen, megnézték és minden rendben, nekem is valami ér pattanhatott el, de annyira ideges voltam, hogy muszáj volt orvoshoz menni. Utána pedig megnyugodtam.

Szóval ne aggódj, de nézesd meg magad!

2012. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!