Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent 1-2 csepp barnázás...

Mit jelent 1-2 csepp barnázás 6. hétben?

Figyelt kérdés
Semmi tünetem nincs, most vettem észre de tényleg nagyon kevés. Ez jelenthet vmit?

2012. febr. 25. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bármit jelenthet, egyszerű vérzést meg rosszabbat is. Mielőbb próbáld felvenni a kapcsolatot a dokiddal, dokival, mert legtöbb esetben tudnak segíteni ha baj van.

( az is lehet h pl. a szervezet még nem állt teljesen át a terhességre és mensis vérzést akar "indítani."ilyenkor, is lehet 1-2 csepp vér, csak tudod, jobb félni...)

2012. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos ami biztos keress fel egy orvost,mert bizony vetélés előjele is lehet!!

Így jártam 2x is!!- mind a 2x egy kis barnázás,az elsőnél hét elején,majd rá pár napra megint egy picike,majd pár napra rá el is ment a baba. A másodiknál pedig minden nap egy pici,kb 1 hétig,ha emeltem, majd elment a baba-mind a 2x 7+3 hetes voltam.


Kívánom,hogy Nálad ne így legyen!!



Üdv: 3lányos

2012. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hétföre van idöpontom akkor megyek legelöször (mármint a +teszt óta). Hm, érdekes, remélem semmi gond nem lesz..:S
2012. febr. 25. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Feltétlen beszélj az orvosoddal, nekem is így kezdődött és két vetélésem lett. Remélhetőleg neked nem lesz!
2012. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hétfő este van hozzá időpontom, remélem az még időben van:( ez ma du. volt, azóta semmi. figyelem, hogy mi történik, jelentkezik e még ma vagy esetleg holnap.ha nem jelentkezik akkor hétfőn megyek hozzá a megbeszéltek szerint, ha meg netán holnap is, akkor bemegyek vhivá ügyeletre. sok oldalon azt olvastam, hogy ez lehet hormonváltozás is, szval nem kell akkor feltétlen azonnal rosszra gondolni nem? nem szeretném magam feleslegesen izgatni, amikor lehet semmi gond nincs is, csak valóban hormonváltozás okozza.
2012. febr. 25. 19:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs!megnézett az orvos ès mindent rendben talált!:)
2012. febr. 29. 14:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök,hogy minden rendben van!!!

De remélem azért valamit írt ki! Szoktak ilyenkor kiírni nem tudom mit- nekem eddig egyszer sem írták ki- elővigyázatosságból.


Remélem eztán is minden rendben lesz!!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv: 3 lányos

2012. febr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ha gyógyszerre gondolsz nem írt ki semmit. talált nálam a kilőkődés helyén egy cisztát, amire viszont mondta hogy nem kell aggódjak, mert magától össze fog esni ez gyakran előfordul, az uh kon majd nézi a változásokat úgyis. erre csak azt mondta ne emelgessek, ne terheljem magamat.
2012. márc. 1. 10:38
 9/9 A kérdező kommentje:
annyira kevés és jelentéktelen volt az az 1-2 vékony halvány csík és nem is jelentkezett azóta sem, illetve hogy ,megnézett és a cisztán kívűl semmit nem talált, ami bármi veszélyre utaló jel lehet, hogy nem tartott szükségesnek semmi egyéb teendőt a leírtakon kívűl.
2012. márc. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!