Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe barnázás mi lehet?

Enyhe barnázás mi lehet?

Figyelt kérdés

21 hetes kismama vagyok ez a második terhességem, az előzővel semmilyen ilyen jellegű problémám nem volt!!

Viszont most 1-2 hetente jelentkezik enyhe barnázás de semmi más nincs görcs meg semmi más tünet!!

Csak ijesztő a dolog!!

Voltam vele dokinál zárt a méhszály !

Ma kicsit véresebb volt de egyszer volt és kész!!

Nem értem!!

Nagyon félek ,kérem akinek volt ilyen panasza irja meg!!

Üdv egy 21 hetes aggódó kismama


2012. márc. 14. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok, 1 hete van minden másnap egy kis barna folt a bugyimon. Kész vagyok tőle. Pont ma volt dokinál, azt mondta nem a méhből jön, a lepény jólé tapad, a gyerek jól van, úgyhogy valószínű a hüvely vagy a méhszáj sérülhetett, ilkyenkor tök vérbő az egész, könnyen megpattahat egy ér. Úgyhogy no para, de nagyon együtt érzek!
2012. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy volt, bementem, azt mondták nem látnak semmi lepényleválásra utaló jelet, zárt a méhszáj, baba jól van. Feküdjek és magnézium. Még 4D-n is voltunk mert akkorra volt időpontunk. Semmi görcs, semmi viszketés vagy égés. Megnyugodtam, nekem is azt mondták vérzékenyebb ilyenkor, szedjek rutascorbint. Eltelt 1 hét teljesen elmúlt, húú de megnyugodtam. Aztán jött a feketeleves, minden előjel nélkül egyszer csak erősen vérezni kezdtem, két újnyira kinyíltam és a baba elindult a szülőcsatornába, nem lehetett megmenteni, meg kellett szülnöm...Elmondom neked, hogy a boncolásból kiderült FERTŐZÉS ELŐJELE VOLT A BARNÁZGATÁS! Ha akkor megnézik még most is terhes lennék. Nézesd meg magad fertőzésre és gyulladásra, nem szabad belenyugodni hogy természetes, persze van olyan is, de én abba már nem hiszek, minden gond miatt jelez a szervezetünk!!
2012. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!