Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon durva keménykedés baj...

Pető Vivien kérdése:

Nagyon durva keménykedés baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

33hetes és 3napos vagyok, napok óta nagyon sokat keménykedik a pocakom. Mondhatom,hogy fáj ahogy feszül, lefekszek alig kapok levegőt, ha ülök nyom a baba.

Dokinál voltam fehérfolyással adott Clion kúpot, nem használt azt mondta, hogy ez ezzel jár nem ad más gyógyszert. Azóta nem fehér hanem mondhatom,hogy Sárga.

Lehet baj ezekből?


2012. márc. 31. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedsz magnéziumot?
2012. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magnézium, sok pihenés, sok folyadék. Nekem ezeket utalta ki a doki, mert ezzel a mostani babámmal én is sokat keményedek, még ügyeleten is voltunk 29 hetesen.


A folyás a vége felé már normális, a mai időjárás pedig határozottan indokolja a keményedést. Én is "haldoklom", de én ilyenkor már rutinosan fekszem a bal oldalamra... Pocit simogatni tilos (állítólag erősíti a keményedést), pihenni kötelező!


Azt azért tudnod kell, hogy ilyenkor már a baba mocorgása is okozhat keményedéshez hasonló feszülést. Ha csak féloldalasan kemény, akkor az ő. :)


Kitartást neked!

Egy 4 éves nagyfiú és egy 34+1 hetes pocaklakó anyukája

2012. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irány a kórház ez nem vicc, én vártam vártam 28 hetesen és csak akkor mentem mikor rendszeresen jöttek a keményedések. Meg is lett az eredménye megnyílt a belső méhszáj és azzal a tudattal feküdtem a kórházban 2 hónapot hogy bármikor szülhetek. 37 hetesen jöhettem haza de csoda számba megy hogy eddig is bírtuk. 33 hét még nagyon kevés
2012. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!