Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon durva keménykedés. Baj...

Pető Vivien kérdése:

Nagyon durva keménykedés. Baj lehet?

Figyelt kérdés

33hetes és 3napos vagyok, napok óta nagyon sokat keménykedik a pocakom. Mondhatom,hogy fáj ahogy feszül, lefekszek alig kapok levegőt, ha ülök nyom a baba.

Dokinál voltam fehérfolyással adott Clion kúpot, nem használt azt mondta, hogy ez ezzel jár nem ad más gyógyszert. Azóta nem fehér hanem mondhatom,hogy Sárga.

Lehet baj ezekből?


2012. márc. 30. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Keményedésre nem mondta a dokid, hogy szedj magnéziumot?

Folyás: valószínűleg hormonális eredetű és nem fertőzés okozta. Tehát valószínűleg már a terhesség végéig kitart. Nekem is volt az első babánál, több kúppal próbálkoztunk, többször küldték tenyészetre, ami mindig negatív lett. Hormonális okai voltak, a szülést követően teljesen eltűnt.

2012. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most van egy két napja, nem mondtam neki, mert amikor voltam akkor még nem volt keménykedés.
2012. márc. 30. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a front miatt keményedsz. Az első válaszolónak igaza van, magnéziumot kellene szedned. (Dokival azért egyeztess) Még kb 3 hétig szedheted, aztán úgyis leállítanak vele. A folyás szerintem nem gáz, ha nem fertőzéstől van vagy baktérium okozza. Sok furcsa dolgot produkál bentről egy pici emberke. Kitartás, már nincs sok hátra! :)
2012. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!