Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem hányok a terehsségem...

Miért nem hányok a terehsségem alatt?

Figyelt kérdés
Én egészesn pici korom óta hányós voltam, most meg állapotosan semmit nem érzek. 7 hetes vagyok. Lehet, hogy megúszom?? Pedig még mielőtt teherbe estem volna, volt olyan hogy az utált kajára gondoltam és elkapott a hányinger, most meg semmi sem zavar. Jó ez így vajon?
2008. ápr. 15. 12:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia.Nálam hányósabb ember nincs a földön. Gyerekkorom óta hányok kocsiban, buszon,mindenhol.Az első két gyerekemnél reggeltől estig hánytam félideig. Most a 3. babát várom már a végén tartok, de egyszersem hánytam. 2hétig az elején émelyegtem, de egy gyors reggeli segített. Viszont a teszt sem mutatta ki 2hónapig, hogy terhes vagyok pedig minden héten csináltam egyet. Szerintem ez a hormonszinttől függ. Igaz az utolsó terhességem óta eltelt 13 év. :-) Hányásmentes várandóságot!
2008. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!