Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem hányok a terehsségem...

Miért nem hányok a terehsségem alatt?

Figyelt kérdés
Én egészesn pici korom óta hányós voltam, most meg állapotosan semmit nem érzek. 7 hetes vagyok. Lehet, hogy megúszom?? Pedig még mielőtt teherbe estem volna, volt olyan hogy az utált kajára gondoltam és elkapott a hányinger, most meg semmi sem zavar. Jó ez így vajon?
2008. ápr. 15. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne jó,nem kell feltétlnül mindenkinek hánynia,sőt örülj neki,ettől függetlenül még elkaphat.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon szerencsés vagy! Én naponta többször hányok. Nem mindenki hányós terhesség alatt. Bár nekem kb. 6-7 hetesen kezdődött el. Lehet hogy nálad is fog jelentkezni.
2008. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik?

Én rettegetem a hányástól, és alig vártam, hogy elmúljon a 7-8 hét, mert akkor szokott kezdődni általában. Aztán rettegtem a 12. hétig, mert akkor már nem szokott lenni. Én hál isten elkerültem, még csak hányingerem sem volt egyszer sem.

Abszolut nem baj, ha nincs, örülj neki. Írod, hogy eddig hányós voltál, lehet pont ezt változtatja meg benned a terhesség.

Boldog és nyugodt babavárást:-)

2008. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En is hanyos voltam nagyon mielott terhes lettem volna, most meg 9 hetesen eddig volt hanyingerem reggel de nem hanytam es az is elmult.
2008. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem hiányzik!Csak félek, hogy egyszer hirtelen elkap és akkor nincs menekvés:-). Pl. értekezlet közben, hogy adom a főnököm tudtára, hogy bocs, megyek hányni.

Ha meg nem fogok hányni, akkor szerencsém van.

Köszönöm a válaszokat.

2008. ápr. 15. 12:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én sem hánytam 1x sem, de jól van ez így :)

33 hetes kismama

2008. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia.14 hetes vagyok,ezidő alatt max.5X volt hányingerem,de egyszer sem hánytam.Örülj,hogy eddig nem jött még.Én is örülök.Vigyázzatok magatokra.
2008. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg örülj, mert sajna nekem 5.héttől vannak rosszulléteim általában hányásig viszem:( Most vagyok 13 hetes, de még vannak olyan napjaim amikor hányok!
2008. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Orulj neki :D

En sem hanytam es nem is emelyegtem, mig velem egyidok kismama ismeroseim minden nap tobbszor aldoznak a nagy feher isten elott a furdoben :D

2008. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem hánytam, egyik tünet sem törvényszerű, mindenki más és más!örülj neki, aki nem hány erősebb szervezetű kismama!
2008. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!