Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen miért hányok ki...

32 hetesen miért hányok ki mindent?

Figyelt kérdés

A reggeli általában bent marad, de a többi étkezés vagy rögtön vagy 1-2 óra múlva visszaköszön :O

NAgyon kellemetlen, már az utcán sem merek menni :(


32 hetes vagyok, a 24. hétig hánytam, most újra kezdődik :(


Folyadékot iszom eleget, Elevitet is szedem.


Eddig 6 kg-ot híztam, de most már csökken a súlyom, -2 kg lement rólam.


Doki csak széttárta a kezeit és annyit mondott, hogy terhesség után elmúlik a hányás is.


Babám szép nagy, egy héttel nagyobb a koránál és már 1950 gr :)


Kinek volt még hasonló?

Mi lett a vége? Terhesség végéig megmarad a hányás?

Mitől lehet?


2011. szept. 20. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem mindenki azt mondja, hogy a térfoglalás az oka. A baba nyomja a gyomrot (én meg ráadásul alapból refluxos voltam...), ezért a hányás. Csak az a gond, hogy hetek óta nem tudok rendesen enni, inni, még a víz is kijön. Egyetlen dolog, ami segít rajtam egy kicsit, az a jégkockás Coca-kóla. (Viccen kívül: ha jégkocka nélkül iszom, az is kijön.)


33 hetes kismama

2011. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok, 22 hétig hánytam rengeteget, utána elmúlt és a 30. héten újra kezdődött. Nekem a dokim azt mondta hogy sav, nem akartam elhinni mert nem mart semmi, de gondoltam egy próbát megér, és javaslatára elkezdtem szedni a renniet. Bejött, azóta nem hányok. 33 hkm
2011. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!