Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hetes kismama vagyok és...

32. hetes kismama vagyok és 24. hetesen voltam 4d-ultrahangon. Ott azt mondták, hogy kislányom lesz. De félek, hogy tévedtek mert már mindent megvettünk és rózsaszínben. :Dazt hallottam, hogy a 4d-uh. Pontos?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A 4d-s uh. semmivel sem pontosabb, mint a hagyományos. ez csak laikusoknak nagyobb élmény, jobban látható.

Az orvosnak tök mindegy hány D-ben lát.

Mi is voltunk 4d-n és a férjem a kislányomnak látta a kukiját. Több orvos is azt mondta nekem, hogy lány, nem tévedtek.

2010. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia! Én anno 16 hetesen voltam, és nem tévedtek, fiú lett. A 4D nagyon pontos elvileg, és 24 hetes baba már nagy. Ha nem takarta magát, és látták, hogy nem lúg semmi ott, akkor szerintem ne aggódj! Amikor mész orvoshoz, gondolom ő is meg szokott UH-zni, kérdezz rá azért, de sztem nem tévedtek.
2010. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lúg, hanem lóg, bocsi...
2010. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én amúgy a ruhákon kívül nem vettem semmit rózseszínben, mert már akkor tudtam, hogy szeretnénk kistesót, akit mindig is fiúnak képzeltem le. Ő most itt van a pocimban, és tényleg fiúcska.
2010. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem 25 hetesen lányt mondtak 4d-n és valóban lány lett. Nekünk egyértelműen megmutatta a kiscsaj, hogy mije van ott középen. :)

Ti nem láttátok? Nem mutatta a doki? Mert, ha látszódik, akkor már így 4d-n elég egyértelmű szokott lenni a dolog.

2010. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de igen látszik és mutatták is.De nem nagyon tudom eldönteni mert olyan fura de képet tudnék küldeni csak nem tudom,hogy kell valaki segítene?
2010. nov. 30. 16:45
 7/11 anonim ***** válasza:

a kép fent van a gépeden?

akkor www.kepfeltoltes.hu

aztán tallózás, válaszd ki a képet és ok

ezután kijön egy ilyen üres rész a tallózásoknál, azt görgesd lejjebb, majd ott lesznek olyanok,hogy direkt link, link webvalami ilyesmik

a link nevűt (a sima linket alulról a 2.) jelöld ki, majd CTRL C így együtt vagy jobb gomb másolás és ide illeszd be CTRL V-vel vagy jobb gomb beillesztéssel.

2010. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az orvosom egészen a 18. hétig nem tudott nemet mondani, a 4D-n pedig már a 12. héten megmondták. És az orvos a 18. hetin sem volt benne biztos.

De a 24. heti ultrahang már elég biztosnak hangzik. Egyébként 32 hetes vagy, most kellene legyen a 3. nagy szűrő jellegű ultrahang. Kérdezz rá a dokidnál.

2010. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ne félj, ha mégis kisfiad lesz, nem lesz semmi baja akkor sem, ha rózsaszínbe fogod öltöztetni. :-)

Amúgy meg hamar kinövi a ruhákat, és az újakat már veheted kékben is. :o))

2010. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az ismerőseink körében volt olyan is, hogy végig fiút mondtak és a szülés előtt pár nappal derült ki, hogy lány és lány is lett:) Nem tudom, hogy lehet így összetéveszteni. Viszont, fogalmam nincs, hogy jártak-e 4Dre vagy sem. Na mindegy, szülés előtt az apuka gyorsan átfestette a szobát és beszerzett pár új cuccot:) De ez nagyon ritka szerintem.
2010. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!