Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek korai vàs&a...

Szerintetek korai vàsàrolni a babànak 14 hetesen? Nem mindent csak 1-2 dolgot ha éppen levan àrazva és nincs szived otthagyni.

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 01:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Én babonából nem vettem semmit a 30. hétig.De ez én vagyok és mindent túlparázok.:)

Vedd meg nyugodtan az apróságokat,barátnőm is igy csinálta,minden hóban vett valamit,mert egyszerre túl sok lenne anyagilag.

2011. febr. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 15 hetes vagyok. Én is úgy vennék már valamit a babámnak! De a férjemmel megbeszéltük, csak akkor kezdünk el a picinek vásárolni, hamár tudjuk a nemét. De azt tényleg jó ötletnek tartom, hogy minden hónapban venni valamit, így nem lesz olyan sok anyagilag. Én is azt fogom csinálni, amint megtudom, hogy kislány-e vagy kisfiú. :) Te is próbáld meg kivárni, míg megtudod a nemét, persze ha nagyon nem bírod, akkor nyugodtan vehetsz pár apróságot. Én is azt tenném, ha a férjem nem fogna vissza! :)
2011. febr. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ferjemnek az elso hazassagbol halva szuletett a kisfiu. Mikor en terhes voltam, nem e"engedett, illetve tudtam, hogy nem akarja hogy vegyunk valamit is, mig baba meg nem szuletik. Tartottam magam hozza, mig korhazban voltunk, mindent megvett a ferjem. Babakocsi, kis agy, kad, mindent ami kellett. Jol is valasztott, igaz, tul koltekezett, de mindegy volt. Gyonyuru meglepes volt, Nekem is meg babanak is. En utana kiegeszitettem amiket en gondoltam, hogy akarok es kellenek.
2011. febr. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lombikos ikerterehes voltam,babonából semmit sem vettem,sajnos félidősen elvetéltem.
2011. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! 26 hetes vagyok, de babonából még semmit nem vettünk a babának, majd áprilistól. Sokszor meglátok én is egy-két dolgot, ami nagyon jó áron van, szívesen megvenném, de tudom, hogy van még időm, ráérek, és hogy biztos lesz még akciós. Én pl az áprilisi bababörzére gyúrok. :)
2011. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két apróságot én is vettem, de csakis unisex színben, célirányosabban nézelődtem a 18. genetika után. A 24. héttől vásároltam apránként.

A 32. hétre megvolt minden, utána mostam, vasaltam, most már minden kész.

Úgy érzem, jól csináltam eddig, most már legalább heti 2-3-szor is mennem kell vizsgálatra, uh-ra, bőven elég oda mászkálni és a háztartás. Én pont az a típus vagyok, aki szereti maga megvenni, megcsinálni, berendezni a dolgokat, beleőrültem volna, ha tudom, hogy még ez sincs, az sincs, mi nincs kész... :) De ez már tényleg egyénfüggő.

2011. febr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is csak 1-2 apróságot vettem,26.héttől kezdtem bevásárolni.Szerencsére nem hagytam a végére semmit,mert a babuci a 36.hétre érkezett
2011. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan vegyél egy két apróbb dolgot.Ha baj történik nem hinném hogy ez lenne a lényeg.Boldog babavárást:)
2011. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már akkor is vásároltam. Eszembe sem jutott hogy elvetélek vagy ilyesmi. Imádtam vásárolgatni:)
2011. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazàbol nem vettem még ruhàkat mert nem tudom a nemét a babànak, de pl egy mérleget igen mert jo àron volt nagyon és utolso darab volt; En nem vagyok babonàs. Szerintem ne engedjétek hogy a félelem uralkodjon rajtatok mert az rosszabb.Boldog babavàràst mindenkinek!
2011. febr. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!