Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hová érdemes elmenni Pesten,...

Hová érdemes elmenni Pesten, ahol mindent meg lehet venni egy helyen a babának?

Figyelt kérdés

Van vmi Nagyker ahol magánszemély is vásárolhat és hétvégén is nyitva ?Ha nem Pesten , akkor v.hol a Dunántúlon?

Itt A városba nincs vmi nagy választék, ami van az is naqyon húzós.


2008. ápr. 15. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A Brendon áruházak jók,bár nem feltétlenül olcsók.Néz meg a honlapját:www.brendon.hu
2008. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megnézni a Mária bababoltot, Bp-en a Westend-hez közel a Visegrádi u-ban van. Elég olcsó és nagyon sok mindent meg lehet kapni. :) 32 hetes kismama.
2008. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát pesten tuti ötmillió ilyen üzlet van. Nem kell messzebb menni, mint a Brendon, Kika, vagy egy pláza bababolja, ott is minden megkapható.

Neten tuti találsz sokat.

(nálunk egy bababolt van, ott is katalógusból kell rendelni, mégis megoldottuk.-)

2008. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elefáni baba diszkonba voltam, nagyon be vállt, minden van, és rengeteg helyen vannak pesten.Googleba be írod hogy elefáni diszkont és egy csómó boltot be dob.38 hetes kismama
2008. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az a neten találtam jó sokat , azért kérdezem , hogy mégis melyikben mekkora a választék és milyenek az árak .Személyes tapasztalatot vártam pestiektől , ugye Ők azért jobban képbe vannak mint mi itt VIDÉKEN.

Ha nagyon muszáj én is meg tudom oldani Kanizsán, de nem két termék közül szeretnék választani , ha nem muszáj.

Köszi csajok.

2008. ápr. 15. 10:04
 6/9 anonim ***** válasza:
[link] nézd meg és döntsd el, érdemes-e feljönnöd.
2008. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
www.babyoutlet.hu (Brendon kiárusító áruháza)
2008. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
www.babaholmiolcson.hu Pesten 18. kerületben van. én is oda fogok menni. Április 19-én pedig bababörze a bnv-n.
2008. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szintén a Babyoutlet-et ajánlanám, egész jó árak és rengeteg választék, nekem bejött:)
2008. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!