Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kaptam meg az első vizeletv...

Ma kaptam meg az első vizeletvizsgálat eredményét, túl sok fehérjét találtak benne, és baktériumot is. Árthat a picinek? Félek, hogy valami baja lesz.

Figyelt kérdés

Még csak telefonon beszéltem a háziorvosommal, kérdezte, hogy tisztálkodtam-e a mintaadás előtt (igen), sokszor megyek-e pisilni (nem), és beutalt újra a laborba.

Ugye nem lesz gond a babámmal? 11 hetes vagyok.


2008. ápr. 14. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kikezelnek, semmi baj nem lesz, ne izgulj:-)
2008. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem krónikus hólyaghurutom van,és jól vagyunk,csak arra kell vigyázni,tényleg kikezeljenek,ha kell,ne fertőződjön a hüvely,akkor sincs baj,csak nem szerencsés .

Szval ne félj,nem lesz baj,igyál sok folyadékot,még ha nem is érzed hogy gond lenne.

2008. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!