Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. szülés tényleg nehezebb,...

2. szülés tényleg nehezebb, mint az első?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal könnyebb volt.

Szerintem a tendencia az, hogy könnyebb, de lehetnek kivételek, nincs kőbe vésett szabály, minden szülés más.


Én a 3. várom, én is kíváncsi vagyok, milyen lesz. :o)

2011. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én a másodikat várom 3 héten belül szülök eddig csak annyit tudok mondani nekem a második terhességem nehezebb volt mint az első!nagyon kíváncsi vagyok mások tapasztalatára és véleményére!
2011. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerős első terhessége könnyű volt, nagyon nehéz komplikált szüléssel. Második terhessége nagyon macerás volt, viszont a szülés könnyű.
2011. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szülésznőm azt mondta, hogy a második szülések a leggyorsabbak és legkönnyebbek. Könnyebbek, mint az elsők és a harmadikok-negyedikek!
2011. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhesség teljesen problémamentes volt, viszont a szülés elég húzós volt, ha az orvosom nem figyel oda rendesen ott is maradhattam volna....de hát szerencsére itt vagyok. Most 2. babát várom, 19 hetes vagyok én is kíváncsi leszek, mert most viszont a terhesség elég macerás, hánytam meg stb. remélem a szülés könnyebb lesz. Bocsi, hogy nem konkrétan a kérdésre válaszoltam csak én is kíváncsi lennék erre.
2011. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindkét terhességem és szülésem teljesen problémamentes volt.Az első kb. 4 óra volt, a 2. három, viszont a másodiknál sokkal erősebbek voltak a fájások.(mondjuk lehet, hogy azért, mert az elsőnél spontán a szülőágyon folyt el a magzatvíz, a másodiknál pedig a doki burkott repesztett. Nem tudom, hgoy van- e összefüggés.)

2011. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a második sokkal könnyebb volt mint az első vagy a harmadik.Pedig a második babám volt a legnagyobb.Az elsővel és a harmadikkal 3 órát vajúdtam,a másodiknál elfolyt a magzatviz 11-kor (a fájások még később kezdődtek)háromnegyed 1-kor már babáztam.A második tolófájásnál már kint is volt.
2011. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a másodikat várom, úgyhogy válaszolni nem tudok tapasztalatból, csak hallottakból. Édesanyám 3 gyermeket szült és abból én volt a második és mindig mondja, hogy én voltam a legnehezebb szülése... , a másik kettő fiú volt:) 23 hetes és 2 éves fiús anyuka
2011. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 7!

Azt hiszem, én a Te "nehéz szülésedre" is elcserélném bármelyiket! :o)

Nekem a könnyű volt 4,5 óra, a 26 órásról meg ne beszélgessünk... :O

:o)

2011. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!