Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan valaki, aki...

Van itt olyan valaki, aki terhes volt, mégis megjött neki időre és nem tudta az első 3 hónapban, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen.21 éves vagyok, 1. Terhesség. Tesztet is csinàltam minden hónapban mert a tüneteim megvoltak és már azt hittem álterhes vagyok amikor 2 csíkos lett a tesztem el sem tudtam hinni arról nem is beszélve, hogy leesett az állam amikor 12 hetet mondozt a doki.azóta minden oké!boldogan várjuk!!
2011. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
barátnőm esete.menszije minden hónapban rendesen megkött,de mivel érzett fura tüneteket tesztelt.nem is egyszer.mindne teszt negatív.aztán csak érezte a tüneteket továbbra is,megint tesztelt,az már pozitív lett.de még akkor is megjött a menszesze.elment dokihoz,és a a doki közölte h 14 hetes terhes.tehát van ilyen.ja és nem volt neki kevesebb a menszije mint a megszokott.ugyanolyan piros vér,ugyanúgy 5 npig.2 éves a kislánya azóta.
2011. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Húú--akkor holnap lehet veszek mégegy tesztet. Kezdődött, hogy ugye nem védekeztünk, mensi napján csináltam tesztet, negatív lett, meg is jött délután. Pedig azt hittem terhes vagyok, mert nagyon rossz volt a gyomrom, többször öklendeztem.

Következő hónapban el is mentem orvoshoz, hogy állandó hányingerem van, fáj a gyomrom, teszt negatív. Mensin napra pontos, bár 5 nap helyett 2-ig tart, de sok van.

Most ott tartok, hogy a gyomrom iszonyúan fáj és a bordám alja (épp egy kérdésnál olvastam a bordafájást és ezért jutott eszembe a kérdés.) Meg néha pattog a hasam.

De ugyanolyan csont és bőr vagyok, hasam is lapos. 3 hónap örül nem kellene látszani picit?

2011. nov. 24. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Első babánál csak a 3. hónap után kezd el nőni a pocak...
2011. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Erre kíváncsi leszek. Bár a gyomorfájás nem a későbbi időkben jelentkezik, amikor nő a baba??
2011. nov. 24. 20:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem olyan sokáig, "csak" az első hónapban volt meg, aztán legközelebb a dokinál igencsak meglepődtünk, mikor már 8 hetesnek diagnosztizásta. :)


De minden rendben van, szépen fejlődik, eredmények jók, elvileg két hét múlva érkezik. :)

2011. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kérdező ha te időközben voltál dokinál(azt írtad)akkor ott ki kellett volna derülnie ha terhes vagy.
2011. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!

És köszönöm a válaszokat. holnap tesztelek, biztos ami biztos.

2011. nov. 24. 20:37
 9/12 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam gyomorbántalmakkal.
2011. nov. 24. 20:47
 10/12 anonim ***** válasza:

1. Vagyok nekem is gyomor panaszaim voltak!a mellem 2szeresére nőt és nagyon kemény lett.többször volt olyan is,hogy görcsöltem pedigakkor nem volt meg.semmi màson nem látszott nem volt hasam sőt az első 4 hònapban 7 kilot fogytam,de mellem még is nőt ,anyàm és anyòsom is rákérdezett nem e vagyok az én meg mondtam nem dehogy!!

nekem egy rokonom mondta,h nem szabad akkor tesztet csinálni amikor várod a mensit!de ha csinálod ilyen esetben mindenképp reggeli vizeletböl!!már mint ha megjön!

2011. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!