Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki miből gondolta, hogy...

Ki miből gondolta, hogy kisfia vagy kislánya fog e születni? Jó lenne tudni de nem mutatja meg magát! Ki lehet következtetni valahogyan?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem lányom lesz! Semmi tünetem nem volt eddig, a fáradtságon kívül, először a savanyú, majd az édes dolgokat kívántam! A pocakom, szépen kerekedik, nem csúcsos! Nem lettem tele pattanásokkal, a hajam erősödött!

Most hirtelen ezekre emlékszem elsőre! Én ezeket tapasztaltam!

25 hkm

2012. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én az első babámmal csak észrevettem,hogy mindig a kék ruhákat fogom meg,pedig kislányra vágytam,mégis csak a kék tipegőket fogdostam :) Kisfiam lett tényleg.Most a második babánál úgy gondoltam,ha már van egy fiam,legyen mégegy,de olyan 9-10 hetesen má mondtam mindenkinek,hogy a természet megtréfál,tuti kislányom lesz,valahogy ézem,és kész.Hát még a pocakban van,de már 4 uh (ebből 2 speciális genetikai) szerint is kislány :)Nem tudom,olyan megérzések voltak.
2012. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sehogyan. :)) Csúcsos a hasam, mindentől rosszul voltam a 18. hétig, nem kívánok különösebben semmit most sem. Abból vettem észre, hogy a 24. héten jól beterpesztett a kishölgy az ultrahangon. :)


33 hetes km

2012. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
24. héten mutatta meg magát 4D-én. De én megálmodtam. Amíg nem tudtuk meg, hogy mi lesz,addig visszatérő álmom volt, hogy a kezembe tartok egy gyönyörű újszülött kisfiút. Amikor megszületett, pont úgy nézett ki mint álmomban. Amint kiderült, hogy kisfiú, nem is álmodtam többet vele.
2012. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem fiam lett, ugyanazokkal a tünetekkel, mint az első válaszolónak.


Nem figyeltem ilyen városi babonákat, hogy mit kívánok, meg milyen formájú a hasam, csak éreztem, hogy fiam lesz.


Most úgy érzem lányom lesz, pedig minden ugyanolyan, mint a fiammal. Még nem biztos, de az uh-n azt mondták, 70%, hogy lány.

Pár hét és kiderül:)

2012. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lányommal gombokat találtam,fiammal tűket,szegeket.

Nem hittem,de mégis igaz lett.

2012. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elsöre lányt szerettem volna, de tudtam, hogy általában peches szoktsm lenni, és miért lenne ebben szerencsém, tudtam, hogy fiam lesz. Az UH nem okozott csalodást. Másodiknak fiut szerettem volna (a fiam után mégegyet), és ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, rögtön tudtam, hogy fiu.
2012. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet kikövetkeztetni. :)De azért leírom,hogy nálunk mi volt.Mindkét babóm nemét megálmodtam,és a lányomnál csak lány neveken akadt meg a szemem,a pocaklakó fiúcskánál,pedig a fiú neveken.A lányomnál kutyabajom nem volt,talán 1-2 szer hánytam.A pocaklakóval pedig a 15.ik hétig minden terhességi tünetem meg volt.
2012. márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ildi 19 válasza:
Szia nem tudom mi igaz a babonából de nálam mindenki azt mondta olyan szép lányos kerek hasam van és én is kislányt szeretem volna jobban és az első három hónapot végighánytam mindentől undorodtam de ennek ellenére kisfiúcska van a szivem alatt amit nagyon nem bánok mert már imádom szóval mondtam is ezek után nem igen hiszek a babonában :)
2012. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is nagyon rosszul voltam a terhesség elején, hánytam, még az öblítő illatától is, de a 12. hét elvágott minden rosszullétet. A hajam hirtelen sokat nőtt. Valahogyan az elejétől fogva éreztem, hogy kisfiú lesz. Mindig a fiús cuccok lebegtek előttem, a kis ruhákból is csak a fiúsakat néztem, szerintem ezt egy anya megérzi.
2014. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!