Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem az AFP eredményem 31-es...

Nekem az AFP eredményem 31-es lett. Ebből lehet következtetni hogy fiú e vagy lány vagy ez egy újabb koholmány?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem, nem lehet én nem tudok erről

de MoM-ban írd meg az értéket, mert így azt sem tudjuk mennyi

2012. febr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez is csak egy "koholmány",akár a gyűrűs módszer,vagy az émelygés,kívánósság,pocak forma,arc pattanásossága,szőr erőssége...



Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:3 lányos

2012. febr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez tévhit, bár nekem 32-es lett és lányom lesz, barátnőmnek 29 és fia lett szóval....

33 hkm

2012. márc. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A MOM érték sem jelent semmit,azt már olvastam!Nyilván az a lényeg hogy hál'Isten egészséges,de ki ne szeretné már a nevén szólítani a pocijában,és nem mutatja Magát!!köszi a válaszokat!Minden jót mindenkinek!
2012. márc. 1. 12:55
 5/12 anonim ***** válasza:

első

nem azért "nem jelent semmit" mert MoM a mértékegység, a 31- nek is van vmi mértékegysége, talán U/ml, ez az alap, és ebből számolják ki a MoM értéket, ami már egy korrigált érték, mert figyelembe veszik az életkort, súlyt, etnikumot, stb. Tehát a MoM érték a mérvadó. általában 0,7-2,5 között jó.

azért írtam hogy írd meg a MoM értéket, mert nem egy sima mértékegység átváltásról van szó, így nem tudni hogy a te 31 U/ml-ed, az mennyi MoM-ban

azért mondják hogy az AFP nem jelent semmit, mert sokszor van, hogy a határérték alatt vagy fölött van, és mégis teljesen egészséges a baba

2012. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A MOM-om 1es.Tehát 31es AFP és 1es MOM.Te honnan értesz ennyire hozzá,és mi az a MOM?Köszi
2012. márc. 5. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:

első és utolsó

nem értek én hozzá, csak van már egy babám, és annak idején utánanéztem pár dolognak, tudod, a gugli! :)

az 1 Mom a lehető legjobb érték! szóval ez alapján nem kell izgulnod

egyébként a MoM az angol multiple of the median kifejezésből képzett mértékegység

(ezt pl innen vettem: [link]

2012. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja igen még vmi

szóval nem úgy van hogy 31 AFP = 1 MoM

hanem

az AFP eredményed: 31 U/ml és ez a te esetedben = 1 MoM

2012. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ok,köszi.Szerinted Fiú vagy Lány?
2012. márc. 6. 09:07
 10/12 anonim ***** válasza:

jó kérdés :)

te már tudod a nemét?

az én tippem kisfiú :) de lehet csak azért mert nekem is kisfiam van

boldog babavárást!

2012. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!