Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » RH neg. a verem es miutan...

RH neg. a verem es miutan megszultem a fiamat nem kaptam meg a szurit. Most kb 6 hetes vagyok, meg dokinal nem voltam. Az elmaradt szuri miatt lehet-e vmi baj vagy komplikacio?

Figyelt kérdés
VOlt mar valaki igy?
2008. ápr. 14. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
bizony,az végett lehet baj,de biztos hogy nem kaptad meg??én ilyet még nem is hallottam..Én is rh neg vagyok,de ilyet még nem hallottam,hogy vki ne kapta volna meg az anti d-t.
2008. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat sajnos tuti.....kb elfelejtettek.
2008. ápr. 14. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp irány doki,mert nem akarlak ijesztgetni,de elvetélhetsz így az elején.Irány doki hogy be tudja adni,most is tudnak segíteni,csak menj!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokkal előbb, már ott a kórházban szólnod kellett volna, ezt mindjárt szülés után be kell adják. Menj dokihoz, nem tudom ilyenkor tudják-e még pótolni, érdemes-e vagy mi a teendő.

A babád elvetélhet, ez lehet a gond.

Sürgősen menj orvoshoz!! (az előző babád negatív vagy pozitív volt? mert ha negatív, lehet azért nem kaptál injekciót)

2008. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányok, nem ártana válaszadás előtt kicsit tájékozódni, nem csak leírni azt a sok marhaságot, amit valahol összeolvastatok!!!

Te jó ég, meg ne rémülj emiatt a sok buta válaszadó miatt!!! A lenyeges kérdés: negatív lett- a babád? Mert ha nem pozitív, semmi szükséged az injekcióra. Eddig 3-at szültem, negatív vagyok, férjem poz. mindegyik baba negaít lett, egyszer sem kellett ellenanyagot kapnom, most a 4.et várjuk és még mindig nem termelek ellenanyagot!!! Szóval, először nézz utána, hogy milyen lett a babád, és ha nem poz, akkor semmi gáz, hiszen a te véredet örökölte.

2008. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is megerősíteni tudom, az előttem szólót. Például, hogy jó lenne nem ijesztgetni szegény kismamákat feleslegesen! Főleg, ha valamihez nem értünk. Mert hogy valóban így van, ha negatív a babaád vércsoportja, és a tied is, akkor nem kellett AntiD injekciót kapnod, hiszen nem kezdett el ellenanyagot termelni a szervezeted a babád ellen, mert ő is negatív. Csak a pozitív baba ellen termelhet ellenanyagot a szervezeted.


Amikor megszültél, rögtön leellenőrizték a baba vércsoportját (lehet, hogy te észre sem vetted), és ha negatív, akkor nem kell kanpod semmit. Tehát, előbb tényleg kérdezz rá, milyen a baba vércsoportja.


Ezt biztos forrásból tudom, mert én is babát várok, és a múlt héten én is ugyanezt kérdeztem az orvostól, hogy mi és hogyan lesz majd, és azt a választ kaptam, amit leírtam most neked.


Boldog babavárást kívánok!

2008. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!