Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nahát rajtam igazodjatok ki!...

Nahát rajtam igazodjatok ki! nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

7 hetes kismama vagyok.

napok óta az van, hogy hányingerem van sokszor

most ebben a pillanatban is nagyon, és mégis korog a hasam, éhes vagyok..de hogy egyek ha hányingerem van,?

már fáj a hasam kong az ürességtől.

mit egyek hogy ne hányjam ki?


2012. márc. 21. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is pont így volt! Én nem hánytam egyszer sem, csak iszonyatos hányingerem volt. Azt csináltam, hogy apró falatokat ettem és mindig csak keveset, egy nap sokszor keveset ettem. Igaz így is fogytam kb 3-4 kilót.Pár hét alatt elmúlt.


Amikor nagyon émelyegtem ittam egy kis hideg gyömbért, vagy rágcsáltam egy kis kekszet. Én általában valami sósat ettem, mert attól nem voltam annyira rosszul.


Nyugi, elmúlik majd! Pár hét és jobban leszel!

2012. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen a sós jöhet nálam is ezerrel, mindjárt bekapok valamit, már nagyon éhes vagyok, mintha enyhült is volna valamelyest..
2012. márc. 21. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hetekig éltem kifli csücskön és limonádén.
2012. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem egyél! Mindegy mit, amit éppen megkívánsz! Inkább legyen mit kihányni, mert annál rosszabb nincs, amikor a nagy semmit öklendezed...:( Bocsi..

Én is így voltam, nekem 8. hétig csak émelygés volt, aztán elkezdődött a hányás majdnem minden nap, reggel, délben, este, kaja előtt, kaja után, mindegy volt!! De hamar rájöttem, hogy üres hassal az ágyból kikelni annál rosszabb, be volt készítve a víz, keksz! Legalább volt minek kijönnie. Jah, és rögtön hányás után ültem le enni, mert kellett, mert akkor meg üres volt a gyomrom...szóval megszenvedtem cafatul, 22. héten is találkoztam még szemből a wc-kagylóval :) de most is azt mondom megérte, kis 7 hónaposom most itt játszik mellettem, úgyhogy kitartás!! És hidd el tényleg megéri, minden rossz percben erre gondolj! :)

2012. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
részvét a rosszulétek miatt (szerencsére én már túlvagyok rajta), de a dokim szerint jó, ha van hányinger, mert akkor nem lehet gond a babával. Előző terhességenél nem voklt, sajnos 22 héten elment. Jobbulást és jó babavárást
2012. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!