Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete meg sem mozdul a...

Egy hete meg sem mozdul a mérleg. Volt valaki ezzel így? 6 kiló van rajtam és 38+2 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Ugye ettől még fejlődik a baba?
2012. márc. 9. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fejlődik, ne aggódj. Én az egész terhesség alatt 5 kg-ot szedtem fel és 3960 grammal és 54 cm-el született a fiam.:)
2012. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fejlodik. En pl a 27 meg 32-dik het kozott egy fel kilot hiztam es a pocakom sem not csak par milimetert. El is kuldtek surgosen ultrahangra mert azt hittek, hogy nem fejlodik jol a babam. De ahogy meregettek a babat teljesen jok voltak a meretek, koranak megfelelok. Az egesz terhessegem alatt 7 kilot hiztam pedig nem hanytam az elejen, nem dietaztam. 59 kiloval kezdtem es ennyivel is mentem haza a korhazbol. A babam megis teljesen jol fejlodott. 3150g-mos kisfiam szuletett. Szoval attol, hogy nem hizik az ember a baba teljesen jol van. Van aki hajlamosabb a hizasra es van aki nem.
2012. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Én 3 kilót híztam összesen, 4 kilós lett a baba....

Örülj, hogy nem hízol. Ilyenkor sokan nagyon vizesednek, az jön ki belőlük.

2012. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan is volt, hogy fogytam 3 kilót...

Igazából ugye nem tudod elkülöníteni, hogy mennyi a baba (+járulékos dolgok) változása, és mennyi a saját testsúlyod változása. A kettő összegéből tevődik ki az, amit a mérlegen látsz :)

Simán lehet, hogy a baba most nőtt a legtöbbet, de mondjuk már nagyon nyomja a gyomrodat, nem tudsz annyit enni és így te fogytál. A kettő összege meg 0.

Amíg szépen mocorog, és az UH, CTG nem mutat eltérést, addig nem érdemes foglalkozni. :)

2012. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor megnyugodtam :):
2012. márc. 9. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!