Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az a "dudor" (has),...

Milyen az a "dudor" (has), ami a terhesség elején kezd el nőni? Hol ás mikor kezd el?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

hát..ö..

alul kezd el kerekedni,gömbölyödni, szélesedni a hasad,

kb a 12 héten már azért látszani fog.

én eléggé molett vagyok, az első babával már a 8 dik héten nem tudtam begombolni egy gatyómat, a 12 dik héten már szépen gömbölyödött a hasam a köldök alatt

most a második babámat várom, 7 hetes vagyok,egyenlőre még jók a gatyók, bár 1 mintha szűkebb lenne..és nem híztam semmit se az elsővel, most meg még egyértelmű hogy még nem.. de csak azért mert salátán éltem nem bírtam enni mást.

na eltértem a témától, de a lényeget leírtam :)

2012. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én a második babám várom,vékony vagyok.és a 13.hétbe járok.van olyan nadrágom ami már nem jó rám de ez a csípő szélesedése miatt van.se az első babánál,se most, nincs még hasam.alkati kérdés.pedig én aztán még eszek is egyfolytában :)
2012. márc. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!